» Освіта » Семінар-практикум «Профілактика «шкільних хвороб» в Уличнянській школі

Семінар-практикум «Профілактика «шкільних хвороб» в Уличнянській школі

Автор: admin1 от 4-12-2014, 12:56

Семінар-практикум «Профілактика «шкільних хвороб» в Уличнянській школіНа базі Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум учителів основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району з проблем формування навичок здорового способу життя.

Учасники семінару побували на уроці-тренінгу з основ здоров’я у 5-му класі на тему «Профілактика «шкільних хвороб», який провів учитель школи Михайло Робур. Вони оцінили професійну майстерність педагога, а також умінні доцільно використовувати інтерактивні комп’ютерні технології.

Цікаво і змістовно пройшов позакласний захід, під час якого учні 5-х – 11-х класів поезією, піснею, сценками пропагували здоровий спосіб життя.

Учителі району з цікавістю познайомилися з принципами роботи пристрою Міміо, які продемонструвала вчитель інформатики Галина Білан. Семінар-практикум організувала методист методкабінету відділу освіти Ганна Зинів.

Семінар-практикум «Профілактика «шкільних хвороб» в Уличнянській школі