» Освіта » Відбулося засідання колегії відділу освіти

Відбулося засідання колегії відділу освіти

Автор: admin1 от 30-04-2015, 14:28
 (голосів: 1)

Відбулося засідання колегії відділу освіти30 квітня в сесійній залі районної ради відбулося засідання колегії відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації, за участі голови районної ради Махайла Сікори, першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького, в.о. керівника відділу освіти Івана Стецка.

Члени колегії та керівники навчальних закладів району почули інформацію Марії Галушки про підсумки атестації педагогічних працівників Дрогобицького району у Відбулося засідання колегії відділу освіти2014-2015 навчальному році. Перед учасниками засідання колегії виступили завідувач відділу соціально-економічного захисту та заробітної плати Львівського осередку профспілки Мар’ян Калин та голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки Ольга Грицик, розповіли про захист трудових прав працівників навчальних закладів в умовах змін у законодавстві України.

Також розглядались питання оздоровлення школярів під час літніх канікул, підготовка до нового навчального року, про підсумки проведення районного огляду-конкурсу мистецтва «Калиновий цвіт» та районного конкурсу малюнка на асфальті «Світ очима дітей».

 

Відбулося засідання колегії відділу освіти

Відбулося засідання колегії відділу освіти

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua