» Освіта » Посвята у козачата у Волощанському НВК

Посвята у козачата у Волощанському НВК

Автор: admin1 от 16-11-2015, 10:29
 (голосів: 0)

Посвята у козачата у Волощанському НВКУ Волощанському НВК І-ІІ ступенів  вже багато років успішно діє дитяча організація Шкільна Козацька Республіка імені Петра Сагайдачного, до складу якої входять козацькі братства учнів 5 - 9 класів.

Вже стало традицією, що учнів 5 класу в першому семестрі урочисто посвячувати у козачата.  Не порушили цієї традиції і цього року. Молоді козачата  5 класу взяли собі ім’я  свого односельчанина - письменника Андрія Грущака, який є членом  Національної спілки журналістів та письменників України, автором сімнадцяти книг та збірників. Шкільний посібник Андрія Грущака «Історія Волощі» учні вивчають на уроках історії та годинах спілкування, а з поетичними і прозовими творами знайомляться на уроках літератури рідного краю.

Кожне братство має своє ім’я, девіз, примовку, пісню. В класних кабінетах  оформлені класні кутки відповідних братств, ведеться літопис корисних справ, збираються матеріали про назву братства. На чолі загальношкільного братства обирається Велика Козацька Рада, яку очолює отаман, очолює братство кошовий, а наставником – класний керівник.

Посвяту організували і провели класний керівник 5 класу Олена Бура, педагог-організатор Леся Ступницька, музичний супровід забезпечила Леся Мороз.

 

Посвята у козачата у Волощанському НВК

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua