» Охорона здоров'я » На нараді із сільськими головами йшлося про реформування лікарських амбулаторій

На нараді із сільськими головами йшлося про реформування лікарських амбулаторій

Автор: admin2 от 19-09-2018, 17:14

На нараді із сільськими головами йшлося про реформування лікарських амбулаторійСьогодні, 19 вересня в райдержадміністрації відбулася нарада із сільськими головами щодо зміни статусу сільських лікарських амбулаторій відповідно до чинного законодавства. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Про необхідність та алгоритм перетворення амбулаторій в некомерційні комунальні підприємства інформував заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук. Потреба в зміні статусу закладів охорони здоров'я викликана зміною умов їхнього фінансування в наступному році. Л.Іванчук пояснив, що в багатьох селах лікарі об'єктивно не зможуть підписати кількості декларацій з населенням, необхідної для укладення угоди з Національною службою здоров'я. Через це частково видатки на їхнє утримання ляжуть на плечі органів місцевого самоврядування. Тому ДРТМО пропонує об'єднати амбулаторії в одне некомерційне комунальне підприємство на базі районного медоб'єднання. За підсумками наради сільським головам рекомендовано розглянути цю пропозицію на сесіях сільських рад та прийняти з цього питання відповідні рішення.