» Охорона здоров'я » На нараді з медичними працівниками йшлося про матеріально-технічне забезпечення сільських закладів охорони здоров'я

На нараді з медичними працівниками йшлося про матеріально-технічне забезпечення сільських закладів охорони здоров'я

Автор: admin2 от 10-10-2019, 15:39
 (голосів: 0)

На нараді з медичними працівниками йшлося про матеріально-технічне забезпечення сільських закладів охорони здоров'я10 жовтня відбулася нарада-семінар медичних працівників первинної ланки охорони здоров’я району.

У нараді взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Він зосередив увагу присутніх на необхідності більш активної участі лікарських амбулаторій та ФАПів у конкурсі проектів місцевого розвитку, що допоможе спільно з органами місцевого самоврядування розв’язати питання ремонтів приміщень та інші нагальні проблеми. Заступник голови РДА також зупинився на темі підписання декларацій з мешканцями та відзначив, що в деяких селах ця робота ведеться на недостатньому рівні, що негативно впливає на надання допомоги мешканцям, рівень заробітної плати медичного персоналу, а в майбутньому може призвести до закриття тих чи інших сільських закладів охорони здоров’я.

На нараді також йшлося про матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я первинної ланки, про співпрацю сільських медичних працівників із соціальними службами у плані виявлення та попередження випадків сімейного насилля над дітьми тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua