» Охорона здоров'я » За ніч з підозрою на коронавірус звернулось 37 осіб

За ніч з підозрою на коронавірус звернулось 37 осіб

Автор: admin2 от 10-04-2020, 13:10

За ніч з підозрою на коронавірус звернулось 37 осібУ період з 22:30 9 квітня по 08:30 10 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 37 осіб.

Пацієнти з міста Львів, Самбір, Пустомитівського, Городоцького районів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській
обласній інфекційній клінічній лікарні - 85 осіб.

На самоізоляції знаходяться 428 осіб. За увесь час виписано - 130 пацієнтів. Стан більшості хворих -середньої важкості. У 14- ти пацієнтів стан важкий. 2 пацієнта на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулася 643 людини.

За увесь час в сумі у 450 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 111 осіб. У 82 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 3 особи померли. Десять осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.