» Охорона здоров'я » Медики вкотре нагадують про важливість вакцинації проти грипу

Медики вкотре нагадують про важливість вакцинації проти грипу

Автор: admin2 от 29-10-2020, 15:14
 (голосів: 0)

Медики вкотре нагадують про важливість вакцинації проти грипуВакцинація від грипу під час пандемії COVID-19 є надзвичайно актуальною. На жаль, зараз ситуація з грипом ускладнюватиметься ковідом, і навпаки. Ознаки двох захворювань надзвичайно подібні, тому визначити їх відразу буде складно.

Важливо сьогодні якомога більше провакцинувати людей від грипу, особливо це стосується медичних працівників, працівників освіти та сфери обслуговування, а також поліцейських, військовослужбовців та інших груп ризику. Зокрема, хворі з хронічними захворюваннями дихальної і серцево-судинної системи, хворі на цукровий діабет, ожиріння, імунодифіцити, вагітні, діти до 5 років та люди віком понад 65 років.

Щеплення проти грипу згідно рекомендацій ВООЗ слід робити щорічно, оскільки штамовий склад вакцин змінюється щороку відповідно до мінливості збудників в природі. Робити щеплення варто до початку епідемічного підйому захворюваності. Імунітет формується протягом 2-3 тижнів.

В Україну завозяться вакцини “Ваксигрип Тетра” виробника “Санофі” (Франція), вакцини “Джісі Флю” виробника “Грін Кросс Корпорейшн” (Південна Корея) та вакцини виробника “Абботт Біолоджікалз Б.В.” (Нідерланди). 

За повідомленням МОЗ заклади охорони здоров’я України вперше будуть забезпечені безоплатними вакцинами проти грипу у кількості 40 тисяч доз для щеплення, зокрема медичних працівників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua