» Охорона здоров'я » Голова райдержадміністрації вручив ключі від нових автомобілів швидкої допомоги медикам Дрогобиччини

Голова райдержадміністрації вручив ключі від нових автомобілів швидкої допомоги медикам Дрогобиччини

Автор: admin2 от 18-06-2021, 15:03
 (голосів: 0)

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Кулиняк вручив ключі від 7-ми нових автомобілів швидкої допомоги підрозділам екстреної медичної допомоги Дрогобиччини, які були передані Львівською обласною державною адміністрацією. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам. Дрогобицька громада отримала 3 авто (один для Стебника), Трускавецька — 2, Бориславська — 1, Східницька -1.

На захід також були запрошені Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, Бориславський міський голова Ігор Яворський та Східницький селищний голова Іван Піляк.

Очільник району привітав медиків від імені голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та від себе з прийдешнім професійним святом і вручив грамоти кращим працівникам станції екстреної медичної допомоги Дрогобич та її підрозділів, подякував лікарям, фельдшерам, водіям за їхню нелегку, щоденну працю, високий професіоналізм.

Працівники швидкої — це особлива категорія медиків,- зазначив Степан Кулиняк. - Саме вони цілодобово надають допомогу жителям Дрогобиччини, виїжджаючи на виклики в різні куточки району. Вони перші, хто зустрічається з пацієнтом. В непростих умовах на виїзді працівники швидкої повинні оперативно та професійно надати першу допомогу людині, що є вагомою передумовою для її одужання. Під час пандемії COVID-19 саме працівники швидкої були і є на передовій боротьби з цією небезпечною недугою. Важко оцінити вклад медиків у порятунок наших захисників на сході України.”

Голова РДА подякував Львівській обласній державній адміністрації, Міністерству охорони здоров’я України за таку суттєву допомогу медикам Дрогобиччини, позаяк нові спеціалізовані автомобілі стануть великою підтримкою нашим медикам, завдяки якій вони зможуть якісно та швидко надавити медичну допомогу мешканцям району.

С.Кулиняк висловив слова вдячності владиці Григорію Комару, отцю-декану Івану Паньківу та отцю-капелану Михайлові Коліщаку за чин освячення нових авто та благословення для наших працівників охорони здоров’я.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua