» Охорона здоров'я » Імунізація рятує життя

Імунізація рятує життя

Автор: admin2 от 25-06-2021, 12:19

Хоча на Дрогобиччині на даний час спостерігається суттєве зменшення кількості захворювань на COVID-19, говорити про те, що коронавірус минув, ще рано. Тому закликаємо не нехтувати карантинними обмеженнями, а також пройти вакцинацію від COVID-19.

Заклади охорони здоров’я працюють над тим, щоб у максимально стислі терміни вакцинувати усе доросле населення, оскільки прогнозується наступна хвиля росту захворюваності. Як наголошують фахівці, наскільки вона буде агресивною - залежить від кількості провакцинованих осіб, позаяк вакцинація є єдиним способом для нас усіх, щоб захистити себе та оточуючих від небезпечного захворювання і повернутися до звичного способу життя.

Вкотре повідомляємо, що у Дрогобицькому районі діє два центри вакцинації.

Графік роботи центрів вакцинації на вихідні, 26,27 червня:

м.Дрогобич:
●Дрогобицький районний народний дім (м.Дрогобич, вул. 22 січня, 28): 26-27 червня, з 09.00 год. до 17.00 год.

м. Трускавець:
●"Поліклінічне відділення КНП ""Трускавецька МЛ"" (м.Трускавець, вул. Данилишиних, 62): 26-27 червня, з 09.00 год. до 15.00 год.

Шановні краяни, закликаємо прийти і провакцинуватися. Нагадуємо: будь-яка вакцинація - це захист від хвороби, і дуже часто - захист від смерті.