» Список статей за 20.09.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Фестивальна осінь району буяє

Автор: admin2 от 20-09-2013, 14:38

Фестивальна осінь району буяєДрогобицький район поступово набуває слави краю цікавих культурних подій та фестивалів. І це недаремно, адже Дрогобиччина багата визначними історичними, культурними, духовними місцями. З ініціативи керівництва райдержадміністрації на чолі з головою Михайлом Винницьким у вересні на теренах району відбудеться ще один захід, який має всі підстави стати щорічною популярною подією в житті району. 29 вересня в селі Грушів, яке протягом десятиліть служить місцем паломництва для християн не лише з України, а й із зарубіжжя, відбудеться Фестиваль духовного співу.

20 вересня заступник голови райдержадміністрації Олександр Філіпенко провів у Грушові виїзне засідання оргкомітету з підготовки та проведення Фестивалю. Йшлося про вирішення організаційних питань, програму свята.