» Список статей за 25.10.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

1 листопада – День утворення ЗУНР

Автор: admin1 от 25-10-2013, 11:00

1 листопада – День утворення ЗУНР24 жовтня за дорученням голови Дрогобицької РДА Михайла Винницького перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду щодо відзначення 95-ї річниці утворення ЗУНР, в якій взяли участь керівники та головні спеціалісти відділу  культури і туризму та управління з питань освіти, молоді та спорту. Заходи планується провести напередодні святкувань – 31 жовтня в районному Народному домі, за участю керівників навчальних закладів, молоді, громадськості району. Мистецька програма передбачатиме виступи переможців конкурсу патріотичної пісні «Сурми звитяг», що відбувся нещодавно.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

Автор: admin1 от 25-10-2013, 10:40

Учениця з Доброгостова Оксана Артимко на Всеукраїнському конкурсі наукових проектів «Дотик природи» зайняла ІІІ місце

Автор: admin1 от 25-10-2013, 09:15

Учениця з Доброгостова Оксана Артимко на  Всеукраїнському конкурсі наукових проектів «Дотик природи» зайняла ІІІ місце21-23 жовтня в Києві відбувся IV Всеукраїнський конкурс наукових проектів «Дотик природи», метою якого є стимулювання творчого самовдосконалення школярів та  виявлення, розвиток обдарованих учнів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук. Понад 200 школярів і студентів з усієї України презентували власні науково-дослідницькі роботи. Серед них у числі трьох учасників із Львівщини Дрогобицький район гідно представила учениця 11 класу Доброгостівської середньої загальноосвітньої школи Оксана Артимко, яка зайняла почесне ІІІ місце. А до того були інші перемоги і досягнення: І місце в обласному турі Всеукраїнської предметної олімпіади з екології, перемога   в обласному конкурсі наукових проектів «Дотик природи», ІV місце в області з біології.

В Дрогобицькій ОДПІ успішно функціонує Центр обслуговування платників податків

Автор: admin1 от 25-10-2013, 09:10

В Дрогобицькій ОДПІ успішно функціонує Центр обслуговування платників податківДля якісного та своєчасного надання адміністративних, інформаційних і консультаційних послуг у Дрогобицькій об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області функціонує Центр обслуговування платників податків. Робота Центру сприяє формуванню орієнтованої на платника податків системи адміністрування, підвищенню рівня добровільної сплати податків, формуванню у громадськості високої податкової культури.

У Центрі суб’єкти господарювання та громадяни отримують весь спектр якісних послуг: видача довідок та дозвільних документів, прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції...