» Список статей за 13.12.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Розпорядження голови райдержадміністрації від 11 листопада 2013 року №335

Автор: admin2 от 13-12-2013, 16:21

Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації

Звернення голови райдержадміністрації Михайла Винницького до мешканців району

Автор: admin2 от 13-12-2013, 09:00

Звернення голови райдержадміністрації Михайла Винницького до мешканців районуШановні краяни!
Я, як голова районної державної адміністрації, зобов'язаний наголосити, що керівництво та працівники райдержадміністрації однозначно засуджують будь-які радикальні прояви та силові методи щодо мирних акцій громадян. Ми повністю розділяємо прагнення народу жити у вільній європейській державі, де поважають права та свободи кожного. Хочу особливо зазначити, що райдержадміністрація жодних протизаконних вказівок не отримує і не дає.
Водночас, як керівник державного органу влади на території району я розумію повну відповідальність за все, що тут відбувається, тому зобов'язаний сумлінно виконувати функції, покладені на мене та мій колектив державою щодо забезпечення життєдіяльності району.
Я, як і кожен з вас, щиро прагну та сподіваюся, що ситуація, яка склалася в Україні, буде розв'язана мирно та цивілізовано, що допоможе зберегти незалежну соборну державу, за яку протягом століть боролися наші діди і прадіди, та забезпечить її прогресивний європейський шлях розвитку.

Особливості розрахунків субсидій на опалювальний період 2013-2014 років

Автор: admin2 от 13-12-2013, 08:40

Особливості розрахунків субсидій на опалювальний період 2013-2014 роківУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що станом на 12 грудня за призначенням субсидій звернулися 650 сімей, яким на підставі поданих документів та запитів управління надана безготівкова адресна соціальна допомога – житлова субсидія.

В зв’язку з тим, що початок опалювального періоду встановлений не з першого числа місяця (7 жовтня), розмір обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги та розмір житлової субсидії на ці послуги розраховуються окремо на неповні та повні місяці опалювального періоду з урахуванням розміру плати за опалювання в цих місяцях.

Після проведення розрахунків заявнику видаються повідомлення про призначення житлової субсидії на неповний місяць та на повний місяць опалювального періоду...