» Список статей за 14.01.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Учасники художньої самодіяльності привітали Михайла Винницького зі Старим Новим роком

Автор: admin2 от 14-01-2014, 13:46

Сьогодні самодіяльний мистецький колектив районного Народного дому завітав до голови райдержадміністрації Михайла Винницького. Мелодійними різдвяними колядками під музичний супровід, щирими віншуваннями колядники привітали очільника району та колектив райдержадміністрації зі Старим Новим Роком і як годиться за українським звичаєм щедро засіяли пшеницею на добро, здоров'я, щасливий та успішний новий рік.

Колядує Франкове Підгір’я

Автор: admin2 от 14-01-2014, 12:03

Колядує Франкове Підгір’яСтало вже традицією кожного року на Різдвяні свята проводити  свято зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я». Не став винятком і цей рік. 12 січня пройшли перші кущові огляди в Народних домах сіл Новий Кропивник, Станиля, Довге Гірське. Колядники багатьох сіл нашого району підготували цікаві вертепні дійства та колядки. Другий тур кущового огляду відбудеться 26 січня в Народних домах сіл Уріж та Новошичі. Кращі колективи візьмуть участь у заключному гала-концерті переможців, що відбудеться 2 лютого в районному Народному домі.

12 січня в м.Трускавці відбувся обласний огляд – конкурс зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я», де взяв участь фольклорний колектив народного дому с.Биків.

Школяр з Підбужа став переможцем обласного етапу Шевченківського конкурсу

Автор: admin2 от 14-01-2014, 09:09

Школяр з Підбужа став переможцем обласного етапу Шевченківського конкурсуНа виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011року№571 «Про затвердження Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» в рамках підготовки до відзначення в 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та з метою піднесення престижу української мови та літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення обдарованої учнівської молоді, майбутніх літературних митців, розвитку їх творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка пройшов мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцем ІІІ (обласного) етапу Конкурсу став учень 7 класу Підбузької СЗШ І-ІІІ ст. Роман Бабій.