» Список статей за 04.02.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Депутатська комісія розглянула бюджет району на 2014 рік

Автор: admin1 от 4-02-2014, 16:42

Депутатська комісія розглянула бюджет району на 2014 рік4 лютого в ході підготовки до проведення чергової сесії районної ради пройшло засідання бюджетної депутатської комісії районної ради під головуванням Віталія Скоропада. В роботі засідання взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови РДА Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Комісією було розглянуто питання «Про районний бюджет на 2014 рік». З інформацією по даному питанню виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун. Членів комісії було поінформовано про встановлений загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік

Нарада працівників культури району

Автор: admin1 от 4-02-2014, 14:39

Нарада працівників культури району4 лютого в районному народному домі відбулася нарада працівників культури Дрогобицького району, на якій керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Осип Марущак підвів підсумки роботи культурно-освітніх  закладів  у 2013 році, акцентував увагу на пріоритетах державної політики в галузі культури на селі, проблемних питаннях в роботі народних домів та бібліотек району.

Працівників культури було ознайомлено з проектом бюджету на 2014 рік та проектом програми соціально-економічного та культурного розвитку на поточний рік, доведено до учасників наради основні заходи річного плану роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Відділ з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА інформує

Автор: admin1 от 4-02-2014, 10:05

Відділ з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА інформуєВідділ з питань цивільного захисту Дрогобицької райдержадміністрації інформує, що станом на 10.00 годину 4 лютого системи життєзабезпечення району функціонують без порушень.

Слід зазначити, що автомобільні дороги загального користування та комунальної власності розчищені від снігу, на них забезпечено доїзд автотранспорту до всіх населених пунктів на території району.

Прогноз по Дрогобицькому районі на 4-5 лютого – погода сонячна, без опадів. У вечірній та нічний час на дорогах ожеледиця. Вітер південний 1-3 м/с. Вологість – 75%. Температура повітря вночі 4 – 6º морозу, вдень 3 – 5° тепла.