» Список статей за 19.02.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Звернення до мешканців Дрогобиччини

Автор: admin2 от 19-02-2014, 10:18

Звернення до мешканців ДрогобиччиниШановні краяни!

Керівництво та працівники Дрогобицької районної державної адміністрації висловлюють глибоку стурбованість подіями минулої доби в столиці нашої держави та в Україні в цілому. Ми однозначно засуджуємо та вважаємо неприпустимими будь-які протизаконні дії, застосування зброї проти мирних акцій протесту, що призвело до загибелі людей.

Присяга державного службовця зобов'язує кожного з нас вірно служити народові України, суворо дотримуватися Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян.

Робота виконавчої влади на місцях не є політично заангажованою і полягає у виконанні покладених на неї державою завдань щодо забезпечення нормальної життєдіяльності району. Ми вкотре наголошуємо, що райдержадміністрація жодних протизаконних вказівок не отримує і не дає.

У цей складний час ми не втрачаємо надії на мирний та цивілізований розв'язок ситуації, що допоможе зберегти незалежну і соборну Українську державу.

Голова райдержадміністрації  Михайло Винницький