» Список статей за 27.03.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Учні з Опарів взяли участь у відкритті виставки «Дрогобицька Шевченкіана»

Автор: admin1 от 27-03-2014, 16:30

Учні з Опарів взяли участь у відкритті виставки «Дрогобицька Шевченкіана»27 березня в Палаці мистецтв відбулося відкриття виставки художників «Дрогобицька Шевченкіана», на якій представлені роботи митців з Дрогобича, Борислава, Трускавця і були присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Слід відмітити, що поряд з картинами досвідчених художників Дрогобицького краю, відвідувачі мали також можливість оцінити майстерність молодого покоління художників... Твори на слова Шевченка виконали юні бандуристи Дрогобицького будинку учнівської творчості, а учні Опарівської школи Віталій Копач, Ростислав Білинський та Дмитро Пігут під керівництвом вчителя української мови та літератури Марії Чушак показали інсценізацію твору «Розрита могила».

День дитячого читання в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці

Автор: admin1 от 27-03-2014, 14:06

День дитячого читання в Дрогобицькій центральній районній бібліотеціВ Дрогобицький районній дитячій бібліотеці відбувся загальнообласний День дитячого читання, присвячений 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка «Читаємо Шевченка. Сьогодні і завжди». Адже важко знайти такий збірник, читанку чи хрестоматію з творами української літератури для дітей, де б не було творів великого Кобзаря. День дитячого читання - це не тільки день, коли читають діти, а здебільшого, коли читають дітям. Сьогодні у приміщенні бібліотеки зібралися і ті, хто люблять читати, і ті, хто люблять слухати, як читають інші. Отож, твори та вірші Т.Г.Шевченка у День читання слухали учні четвертих класів Меденицької СЗШ 1-3ст., а читали для них бібліотекарі.

Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 березня 2014 року №51

Автор: admin2 от 27-03-2014, 11:19

Про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2014 рік

Вистава «Гайдамаки» в Дережичах

Автор: admin1 от 27-03-2014, 10:21

Вистава «Гайдамаки» в Дережичах23 березня в приміщенні народного дому села Дережичі відбулося літературно-мистецьке свято з нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка. Свято розпочали учасники художньої самодіяльності народного дому, а продовжив народний художньо-просвітницький колектив районного народного дому, яким керує Марія Василенко. Колектив виступив з інсценізацією твору Тараса Шевченка «Гайдамаки».

Самодіяльні актори цікаво і майстерно відобразили героїв часів  гетьманщини та передали атмосферу цих подій.

Автор: admin1 от 27-03-2014, 09:53

Під девізом «За здоровий спосіб життя» в Ясениці-Сільній відбувся турнір з настільного тенісу 23 березня в  спортивному залі Ясенице-Сільнянського НВК вперше  відбувся  турнір з настільного тенісу  серед молоді села під девізом «За здоровий спосіб життя». Організатором змагань  були вчитель фізкультури Михайло Волянський та меценат школи Олексій Сеньків. У змаганнях брали участь 12 тенісистів, серед яких майстер спорту  Ольга Устай, яка і стала переможцем  сільських змагань. Призерами стали Нестор Мазурак (ІІ місце), Василь Сторонський (ІІІ місце), йому виповнилося 60 років, а наймолодшому учаснику Василю Попелю 16 років.

В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря

Автор: admin1 от 27-03-2014, 09:11

В Модрицькій школі відбулися урочистості, приурочені 200-річчю Кобзаря25 березня в актовій залі Модрицького навчально-виховного комплексу відбувся величний захід, приурочений  200-літтю славетного Кобзаря. Під зворушливі й проникливі пророчі слова генія на сцені виринають вихоплювані проектором слайди подій, щойно пережитих українцями: Майдан, Герої «Небесної сотні», волелюбність, мужність і самоорганізованість народу. Святковий вечір став гідним фіналом Шевченківських днів, які проходили в Модрицькому НВК упродовж березня. Директор школи Ігор Заяць подякував організаторам заходу Віталії Шиб, Наталії Грицик, Галині Шибуньці, Уляні Дмитрів та музкерівнику о. Романові Гринашу за змістовне...