» Список статей за 08.06.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Нагуєвичі гостинно зустріли гостей

Автор: admin1 от 8-06-2014, 17:44

Нагуєвичі гостинно зустріли гостейСьогодні, 8 червня, на батьківщині Івана Франка в селі Нагуєвичі, відбулися культурно-мистецькі заходи «Величні постаті України – від Кобзаря до Каменяра», які вранці розпочалися святковими Літургіями в храмах села, а продовжилися молебнем на могилі батьків Івана Франка. Участь в цих заходах взяв  Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки. Також знаменитий колектив виступив на літній сцені, що знаходиться на території історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

Подробиці читайте в наступному репортажі.

Привітання зі святом Трійці

Автор: admin2 от 8-06-2014, 09:04

Привітання зі святом ТрійціШановні краяни!

Дрогобицька райдержадміністрація щиро здоровить Вас із Днем Святої Трійці.

Це -  подвійне свято: на славу Пресвятої Трійці і Духа Святого, який зійшов на апостолів, коли вони отримали благословення нести слово Христове.

До цього дня християни прикрашають свої домівки молодим зеленим зіллям, а потім використовують його як оберіг.

Нехай же нині у Ваші родини прийде радість, а на Україну Господь зішле мир, спокій та Божу благодать!