» Список статей за 26.06.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 26-06-2014, 17:09

Виступ Президента України Петра Порошенка на сесії Парламентської Асамблеї Ради ЄвропиШановна пані Президент! Шановний Генеральний секретар! Шановні члени Асамблеї! Дорогі учасники!
Дякую за запрошення виступити перед Асамблеєю. Вдячний за можливість донести до цього поважного форуму голос українського народу з різних куточків України – східних та західних, північних та південних, вільних і окупованих. Минув лише місяць із завершення президентської кампанії, під час якої я об’їздив всю Україну. Я побачив її миролюбною, гостинною до всіх та європейською – не лише за розташуванням, але й за покликанням. Україна завжди була гостинним домом для кожного, хто приходив з миром.

Сільські голови подали пропозиції щодо покращення пасажирських перевезень

Автор: admin1 от 26-06-2014, 11:18

Сільські голови подали пропозиції щодо покращення пасажирських перевезеньВ Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглядалося питання приміських перевезень. Участь  в ній взяли перший заступник голови РДА Степан Рудницький, діловод відділу з питань цивільного захисту, ЖКГ та інфраструктури Валерій Овчаренко, сільські та селищні голови. Напередодні засідання конкурсного комітету з пасажирських перевезень, було заслухано пропозиції сільських голів щодо узгодження графіків маршрутів та враховано інші побажання мешканців району.