» Список статей за 07.07.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

До відома одержувачів державної допомоги

Автор: admin1 от 7-07-2014, 10:59

До відома одержувачів державної допомогиоз’яснення щодо порядку призначення та виплати допомоги при народжені дитини і по догляду за дитиною до 3-х років з 1 липня 2014 року

З 1 липня 2014 року припиняється виплата:

-  допомоги по догляду за дитиною до трьох років, крім осіб, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягнення  дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.

Автор: admin1 от 7-07-2014, 09:49

Запрошуємо власників агротуристичних господарств прийняти участь у серії семінарів  Запрошуємо власників агротуристичних господарств прийняти участь у серії семінарів: «Суть, роль та розвиток агротуризму в курортах», яка відбудеться в рамках реалізації мікропроекту «Агротуризм в курортах», що співфінансується з коштів ЄС та реалізовується в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013

Місце та час проведення: 9-10 липня 2014 року початок о 10.00 год. Готель «Ластівка», м. Дрогобич, вул. Бориславська 43-а

Акцію «Будуємо Європу в Україні» провели на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 7-07-2014, 09:11

Акцію «Будуємо Європу в Україні» провели на ДрогобиччиніЗа інформацією районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді протягом минулого тижня фахівцями із соціальної роботи цієї служби було проведено акцію «Будуємо Європу в Україні». Метою заходу було привернути увагу жителів сіл до наявних питань патріотизму, шанування державної символіки, культури поведінки та толерантного ставлення один до одного, а саме дотримуватися основного закону своєї держави, поважати свою мову, історію та культуру, берегти природні багатства своєї країни, бути патріотом своєї держави. Організатори вручали символічні пам'ятки, на яких в доступній формі було сформульовано так званий "патріотичний кодекс українця".

Автор: admin1 от 7-07-2014, 09:09

Міжнародний туризм на Дрогобиччині має непогані перспективи, про це говорилось на польсько-українській конференції в Трускавці.В рамках мікропроекту «Розвиток фірм навколо-туристичного сектора польсько-українського транскордонного регіону на базі оборонної архітектури Першої світової війни» 4 липня в місті Трускавець відбулася інавгураційна конференція даного мікропроекту, організатором якої є Асоціація «Карпатський регіон» (Польща), Регіональна Ізба Господарча (м. Перемишль) та громадське об’єднання «Юрій Дрогобич» (Україна)... На початку конференції з вітальним словом до її учасників звернулася заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму, начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Оксана Погорілко, яка у своєму виступі наголосила...

На Дрогобиччині сплачено понад 154 млн. гривень податків та зборів

Автор: admin1 от 7-07-2014, 08:52

На Дрогобиччині сплачено понад 154 млн. гривень податків та зборівПротягом першого півріччя до державного бюджету зібрано майже 82 мільйони гривень. Це на 10,5 млн. грн. перевищує відповідний показник минулого року. Приріст надходжень з початку року склав 1,5 млн. грн. (101,9%).

До місцевих бюджетів міста і району надійшло 72,4 млн. гривень. Розрахункову базу виконано на 105,1%.  Додатково місцеві бюджети отримали майже 3,5 млн. гривень. Основні надходження місцевого бюджету - податок на доходи фізичних осіб – 49,8 млн. гривень та плата за землю – 9,6 млн. гривень, по яких виконання індикативних показників також перевищує 100%.