» Список статей за 17.07.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Тіла загиблих повезуть автомобільним транспортом із Хмельницької області

Автор: admin2 от 17-07-2014, 20:39

Тіла загиблих повезуть автомобільним транспортом із Хмельницької областіТіла загиблих під Зеленопіллям військових сьогодні не буде доставлено на Львівщину. Як повідомляють військові, літак прибуде на аеродром в Хмельницькій області, звідки тіла перевозитимуть на Львівщину автомобільним транспортом.

Нагадаємо, раніше планувалося, що 17 липня, ввечері, із Запоріжжя до Львова прибуде літак із тілами вісьмох загиблих під Зеленопіллям військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького.  Учора, 16 липня, відбулося їх упізнання родичами у Запоріжжі.

18 та 19 липня на Львівщині оголошено Днями жалоби

Автор: admin2 от 17-07-2014, 19:43

18 та 19 липня на Львівщині оголошено Днями жалобиГолова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех оголосила 18-19 липня жалобу у Львівській області у зв’язку з похоронами загиблих військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького 11 липня під с. Зеленопілля Луганської області.

Тіла вісьмох загиблих привезуть сьогодні увечері, тіла ще двох військових привезуть на Львівщину завтра.

Похорони героїв відбудуться 18-19 липня на Батьківщині військовослужбовців.

Платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети на 8,7 млн. гривень

Автор: admin2 от 17-07-2014, 14:12

Платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети на 8,7 млн. гривеньНа Дрогобиччині суб’єкти господарювання, які оподатковуються за спрощеною системою, сплатили з початку року до місцевих бюджетів міста і району 8,7 млн. грн. єдиного податку. Це на 1,7 млн. грн. перевищує планові показники та на 1,8 млн. гривень більше, ніж у першому півріччі минулого року.

Від підприємців-“спрощенців” надійшло 6,75 млн. грн., що на 1 млн. грн., (17,7 %) більше ніж у 2013 році. Юридичні особи сплатили 1,9 млн. грн., що на 0,8 млн. грн. (68,2%) перевищує минулорічні надходження.

Тіла вісьмох загиблих під Зеленопіллям сьогодні ввечері доставлять на Львівщину

Автор: admin2 от 17-07-2014, 14:09

Тіла вісьмох загиблих під Зеленопіллям сьогодні ввечері доставлять на ЛьвівщинуСьогодні ввечері із Запоріжжя до Львова прибуде літак із тілами вісьмох загиблих під Зеленопіллям військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади імені Данила Галицького.  Учора, 16 липня, відбулося їх упізнання родичами у Запоріжжі.

Перелік упізнаних загиблих:

солдат Богдан Цікало, 1990 р.н., м. Кам’янка-Бузька,

рядовий Ігор Борис, 1983 р.н., м. Дрогобич,

молодший сержант Мар’ян Дишель, 1970 р.н., м. Стебник,..

Працівники терцентру не забувають про своїх підопічних ні в будень, ні в свято

Автор: admin2 от 17-07-2014, 09:38

Працівники терцентру не забувають про своїх підопічних ні в будень, ні в святоДля людей, які на схилі літ залишилися самотніми, працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є чи не єдиною допомогою, порадою і розрадою. Не лише відповідно до професійних обов'язків, а й за покликом серця (бо інашке не можна чинити добро) ці люди не  лише допомагають своїм підопічним давати собі раду із життєвими та побутовими проблемами, а й намагаються подарувати їм радість і душевне тепло.

Так, в липні місяці відсвяткували ювілеї Навроцька Юлія Василівна із с. Ясениця 90-ліття, Багрій Петро Григорович із с. Опака 85- ліття, Половчак Василь Ілліч с. Далява та Фещук Євген Миколайович с. Ріпчиці 80- ліття...