» Список статей за 15.09.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дмитро Лесешак з Рихтич - дванадцятий загиблий воїн з Дрогобиччини

Автор: admin2 от 15-09-2014, 19:54

Дмитро Лесешак з Рихтич - дванадцятий загиблий воїн з ДрогобиччиниЗвістка про загибель на Донеччині 29-річного рихтичанина Дмитра ЛЕСЕШАКА сколихнула Дрогобиччину наприкінці минулого тижня. За повідомленням Рихтицької сільської ради батько загиблого воїна, який завдяки допомозі односельців їздив  на упізнання до Харкова, повертається з тілом сина додому. За попередньою інформацією Героя України з почестями зустрічатимуть на перехресті біля "Катюші" завтра, 16 вересня орієнтовно о 7.30 год. ранку. Похорон завтра о 12.00 год..

Дмитро Лесешак, який загинув від рук жорстокого окупанта в обороні України, проживав з батьками і братом в Рихтичах. Працював інженером на Долотному заводі. Односельці пам'ятають його як дуже добру, світлу і щиру людину.

Вічна слава Герою України! Герої не вмирають!

В районі профінансовано державні соціальні допомоги за вересень місяць 2014 року

Автор: admin1 от 15-09-2014, 14:44

В районі профінансовано державні соціальні допомоги  за вересень  місяць 2014 рокуУправління праці та соціального захисту населення  Дрогобицької районної державної адміністрації повідомляє, що профінансовано всі соціальні допомоги за вересень місяць 2014 року 5 744 одержувачам на загальну суму 8 989,2 тис.грн., зокрема: 55 жінок району отримали допомогу по вагітності і пологах на суму 69,8 тис.грн., 334 жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною віком до 3-х років, отримали допомогу на загальну суму 45,4 тис.грн., 2 482 жінок отримали допомогу при народженні дитини на загальну суму 3 923,1 тис.грн...

Підтримка армії та допомога сім'ям загиблих воїнів - першочергові завдання

Автор: admin2 от 15-09-2014, 11:34

Підтримка армії та допомога сім'ям загиблих воїнів - першочергові завданняСьогодні в райдержадміністрації відбулася оперативна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Перед керівниками структурних підрозділів була поставлена низка першочергових завдань. Це, насамперед, організація роботи зі збору продуктів для армії та допомога сім'ям загиблих українських воїнів з Дрогобицької району, надання відповідної підтримки біженцям з Криму та східних областей (на даний час 47 осіб).

Йшлося, також, про участь керівників у роботі постійних депутатських комісій районної ради, сприяння у матеріально-технічному забезпеченні окружній виборчій комісії в/о №121 з позачергових виборів до парламенту.

Зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми

Автор: admin1 от 15-09-2014, 11:32

Зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьмиУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що постановою КМУ від 27.08.2014р. № 377 внесено зміни до Порядку призначення і виплати  державної допомоги сім'ям з дітьми. Зокрема, державна соціальна допомога на дітей-інвалідів не враховуватиметься в сукупному доході під час визначення розміру державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. Унаслідок цього збільшиться виплата на дітей-інвалідів віком до  6 років з 825грн до 3302 грн., а від 6 до 18 років – 1028грн. до 4115грн. на місяць. Наразі в районі серед дітей-сиріт позбавлених батьківського піклування немає дітей-інвалідів.

Порошенко вніс ратифікацію асоціації в Раду

Автор: admin1 от 15-09-2014, 10:12

Порошенко вніс ратифікацію асоціації в РадуПрезидент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду проект закону про ратифікацію угоди про асоціацію з Європейським союзом.
Документ був зареєстрований у понеділок, 15 вересня.
Як відомо, український та європейський парламенти мають намір ратифікувати угоду синхронно у режимі відеоконференції 16 вересня.