Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань легалізації зайнятості та оплати праці, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Члени комісії обговорили організаційні питання подальшої діяльності. Йшлося про необхідність продовження роботи з місцевими радами, підприємцями, зокрема, для забезпечення соціального захисту працівників, наповнення місцевих бюджетів (як відомо, із 47-ми сільських, селищних рад не виконала бюджет 21-на).
Комісія і надалі здійснюватиме моніторинг в розрізі населених пунктів та підприємницьких структур, працюватиме з підприємцями шляхом роз'яснення необхідності детінізації зайнятості та оплати праці...













