» Список статей за 15.10.2015
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Склад дільничних виборчих комісій Дрогобицького району (продовження)

Автор: admin1 от 15-10-2015, 16:46

Склад дільничних виборчих комісій Дрогобицького району (продовження)Дрогобицька районна виборча комісія Львівської області ПОСТАНОВИЛА:
1. Сформувати та затвердити склад дільничних виборчих комісій Дрогобицького району Львівської області в загальній кількості 75 (сімдесят п’ять) згідно додатків 1-75.
2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті органів місцевого самоврядування Дрогобицького району та разом із відповідними додатками передати відповідним дільничним виборчим комісіям.

Районна ТВК затвердила склад дільничних виборчих комісій

Автор: admin1 от 15-10-2015, 16:16

Районна ТВК затвердила склад дільничних виборчих комісійРайонна територіальна виборча комісія розглянувши подання місцевих організацій політичних партій місцевих організацій політичних партій, кандидатів у депутати від яких зареєстровано Дрогобицькою районною виборчою комісією в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Дрогобицької районної ради, подання кандидатів на посаду сільських, селищних голів відповідних сільських селищних рад Дрогобицького району Львівської області, подання кандидатів у депутати відповідних сільських селищних рад Дрогобицького району Львівської області, зареєстрованих відповідними сільськими, селищними виборчими комісіями у відповідних одномандатних виборчих округах, щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій...

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 жовтня 2015 року №304

Автор: admin1 от 15-10-2015, 15:51

Про  відкриття  навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», групи у діючому дошкільному навчальному закладі, переведення діючих короткотривалих груп на режим повного дня

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 жовтня 2015 року №303

Автор: admin1 от 15-10-2015, 15:49

Про впорядкування структури центру надання адміністративних послуг (відділу)

В Грушеві відкрито пам’ятник Іванові Франку

Автор: admin1 от 15-10-2015, 15:40

В Грушеві відкрито пам’ятник Іванові ФранкуВ день свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України в селі Грушів відбулося урочисте відкриття погруддя великому нашому земляку Іванові Франку. Біля сільського народного дому зібрались сотні мешканців села та гостей, а місцевий парох о. Володимир після молебню посвятив споруджений за кошти громади пам’ятник Каменяреві. «Життя і творчість Івана Франка, як відомо, тісно пов'язані з Дрогобиччиною. В районі з шаною і любов'ю оберігається все, що пов'язано з іменем видатного майстра слова, – сказав у вітальному слові голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор – І відкритий сьогодні пам'ятник, що споруджений у вашому селі є найкращим доказом невмирущої любові жителів краю до свого славного земляка».

Автор: admin1 от 15-10-2015, 12:59

До Дня захисника України для родин загиблих в АТО організували мистецьку програмуУ середу, 14 жовтня, до Дня захисника України в Палаці Потоцьких відбулася мистецька акція для родин та дітей військовослужбовців полеглих під час проведення АТО. В Дзеркальному залі Палацу Потоцьких усі запрошені мали можливість оглянути невеличку концертну програму за участі вокального ансамблю “Орфей” та львівської співачки Оксани Мухи.
Опісля для дітей були організовані різноманітні майстер-класи та частування.

Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОДА Христина Береговська, відвідали цю акцію 40 родин, які втратили рідних під час проведення антитерористичної операції.

Автор: admin1 от 15-10-2015, 09:42

За 9 місяців декларацію з єдиного податку юридичні особи мають подати за новою формою Відповідно до п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

До Дня захисника України розгорнуто книжкову виставку «Гартовані болем століть»

Автор: admin1 от 15-10-2015, 09:22

До Дня захисника України розгорнуто книжкову виставку «Гартовані болем століть»

За вікову історію української народності наша земля неодноразово закликала своїх синів стати на її захист, і ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими.
Уперше 14 жовтня в нашій державі відзначають День захисника України разом зі святом Покрови.
З цієї нагоди в Дрогобицькій районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Гартовані болем століть».

До уваги користувачів представлена література й фотоматеріали про самовіддану і наполегливу боротьбу багатьох поколінь за свободу і незалежність нашої держави.

387,7 млн. гривень єдиного внеску сплати платники Дрогобиччини

Автор: admin1 от 15-10-2015, 09:00

387,7  млн. гривень єдиного внеску сплати платники ДрогобиччиниПротягом дев’яти місяців поточного року  платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 387,7 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 211,9 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 86,8 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 88,9 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 103,7%. Приріст надходжень з початку року складає 13,7 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 18,6 млн. гривень.