» Список статей за 13.01.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Розпорядження районної державної адміністрації від 31 грудня 2015 року №404

Автор: admin2 от 13-01-2016, 16:05

Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік у Дрогобицькій районній державній адміністраці

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 грудня 2015 року №403

Автор: admin2 от 13-01-2016, 12:35

Про забезпечення включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги

Різдвяна колядка об'єднала дітей з Дрогобиччини та Луганщини

Автор: admin2 от 13-01-2016, 12:14

Різдвяна колядка об'єднала дітей з Дрогобиччини та ЛуганщиниУ межах проекту «Схід і Захід - разом» 12 січня завершилося перебування делегації учнівської молоді з міста Рубіжне Луганської області на Дрогобиччині. Разом із сім’ями с. Грушів діти та їхні педагоги відсвяткували Різдво Христове. Для дітей та їхніх педагогів були організовані цікаві зустрічі, екскурсії, знайомство з місцевими традиціями, участь у Різдвяних дійствах. Відбулася поїздка в м.Трускавець, де гості відвідали дельфінарій «Оскар», музей Михайла Біласа, працівники якого щиропривітали луганчан з Різдвом Христовим. Діти побували в зоопарку смт. Меденичі, а також поспілкувалися зі своїми однолітками - школярами Меденицької СЗШ І-ІІІ ступенів. Цікавими були екскурсії в Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”, історичними місцями Львова та Дрогобича...