» Список статей за 19.02.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 19-02-2016, 16:51

В пам'ять Героїв Небесної Сотні при в'їзді в Дрогобич піднято полотнище Державного прапора УкраїниСьогодні, 19 лютого, на перехресті доріг Львів-Трускавець та Стрий-Дрогобич («Вигода») з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні на щоглі висотою майже тридцять метрів у присутності кількох сотень людей, піднято Державний прапор України. Символічно, що стяг розмірами чотири  на шість метрів розміщено саме на цьому місці, адже два роки тому звідси їхали на Майдан молоді хлопці, захищати демократію в Україні, тут на колінах зустрічали Героїв, які загинули на сході країни, обороняючи рідну землю від агресора. Освятили прапор та відправили Панахиду за загиблими героями єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав Приріз та єпископ Дрогобицько-Самбірським УПЦ КП владика Яків, священики обох конфесій.

Конференція "Мільйон з гектара" зібрала майже 400 аграріїв з усієї країни

Автор: admin1 от 19-02-2016, 15:26

Конференція "Мільйон з гектара" зібрала майже 400 аграріїв з усієї країниУ п’ятницю, 19 лютого, на "Арені Львів" розпочав роботу новітній проект для сільськогосподарського бізнесу країни – перша дводенна національна аграрна конференція "Мільйон із гектара". Цей форум зібрав майже 400 професіоналів і новачків аграрного бізнесу, з яких 85 % учасників – це сільськогосподарські товаровиробники здебільшого зернових, олійних, технічних і овочевих культур.
Зі вступним словом до учасників конференції звернувся перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.
"Розвиток економіки країни сьогодні неможливий без розвитку аграрного сектору.

Герої не вмирають!

Автор: admin1 от 19-02-2016, 15:10

Герої не вмирають! Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну: тисячі поранених і майже 100 людей віддали своє життя. І більшість із них – молоді, сильні. Ті, що тільки починали жити. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. З цієї нагоди у Волощанському НВК І-ІІст 19лютого відбувся вечері-пам’яті «Герої не вмирають». Ми низько схиляємо голови...

Верховна Рада відновила компенсацію за перевезення пільговиків

Автор: admin1 от 19-02-2016, 14:05

Верховна Рада відновила компенсацію за перевезення пільговиківВерховна Рада України передбачила 1,9 млрд гривень на забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в 2016 році. Відповідний законопроект №4024 у вівторок, 18 лютого, підтримали 245 народних обранців.
Компенсація витрат за проїзд пільговиків у громадському транспорті буде здійснюватися за рахунок перерозподілу коштів у державному бюджеті. Відповідно до прийнятого Закону, місцеві бюджети на цю мету отримають понад 1,9 млрд гривень з коштів субвенції, передбаченої для надання пільг та житлових субсидій населенню.

Євромайдан. Як це було? Хроніка

Автор: admin1 от 19-02-2016, 10:53

Євромайдан. Як це було? ХронікаУпродовж кількох років Україна працювала над підготовкою до підписання угоди про асоціацію із Європейським Союзом, яка повинна була розширити економічне співробітництво між Україною та одним із найбільших ринків світу. Але в один момент у листопаді 2013 року уряд Миколи Азарова «зірвав стоп-кран», відмовившись від євроасоціації на користь зближення із Росією. Це вивело на головну площу Києва тисячі громадян, незгідних із такою раптовою зміною курсу країни. Жорстокий розгін мирної акції протесту та спроби влади застосувати силу проти мітингувальників зробили тему євроінтеграції другорядною. На перший план вийшла боротьба за права людини та демократичні цінності, проти корупції та свавілля влади.

Ілюстрована хроніка ключових події політичної кризи в Україні 2013-2014 рр.