» Список статей за 27.09.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 вересня 2016 року №266

Автор: admin1 от 27-09-2016, 16:41

Про внесення змін до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 28 липня 2015 року № 202

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 вересня 2016 року №265

Автор: admin1 от 27-09-2016, 16:28

Про  зміни у складі комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації

Як нараховують споживання газу за будинковим лічильником

Автор: admin2 от 27-09-2016, 16:12

Як нараховують споживання газу за будинковим лічильникомСтаном на вересень 2016 року у Львівській області вже встановлено понад 250 будинкових лічильників газу. Це дозволило всього за чотири місяці облікувати блакитне паливо майже в 20 тис мешканців регіону, які використовують газ лише для приготування їжі. Відтепер ці споживачі зможуть назавжди відійти від поняття "норма споживання" та оплачувати за реально використаний енергоресурс.

Про це повідомляють у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

На цей час споживачі, які мають встановлену лише газу плиту, оплачують за блакитне паливо згідно з затвердженою урядом "нормою споживання" газу...

Автор: admin1 от 27-09-2016, 15:27

Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району27 вересня в районному народному домі звітували про свою роботу лідери Дрогобицького районного учнівського парламенту. Привітав учасників конференції в.о. начальника відділу освіти Іван Стецко, він рекомендував представникам учнівського парламенту планувати виховну роботу разом з педагогами, особливу увагу звернути на проведенні заходів національно-патріотичного та релігійно-виховного спрямування, створювати та реалізовувати екологічні проекти. Голова комісії з питань партнерства Владислав Пшеницький, голова комісії з партнерства, учень Уличненської СЗШ І-ІІІ ст., звітував про роботу очолюваної ним комісії у формі презентації.

Виставка до Всеукраїнського Дня дошкілля

Автор: admin1 от 27-09-2016, 14:17

Виставка до Всеукраїнського Дня дошкілляПрофесія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху — не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті... Традиційно педагоги-дошкільники з 5-ти дошкільних навчальних закладів та з 19-ти навчально-виховних комплексів Дрогобиччини організовують виставку творчого доробку з дошкільного виховання. Виставка діє на базі методичного кабінету відділу освіти. Цьогоріч у заходах щодо відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля  в місті Києві взяла участь завідувач Меденицьким ДНЗ «Калинонька» Магдалина Яворська.