» Список статей за 07.10.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Розпорядження районної державної адміністрації від 05 жовтня 2016 року №280

Автор: admin1 от 7-10-2016, 16:50

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розпорядження районної державної адміністрації від 05 жовтня 2016 року №279

Автор: admin1 от 7-10-2016, 16:50

Розпорядження районної державної адміністрації від 05 жовтня 2016 року №278

Автор: admin1 от 7-10-2016, 16:47

Про призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Розпорядження районної державної адміністрації від 05 жовтня 2016 року №277

Автор: admin1 от 7-10-2016, 16:45

Про направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби

Розпорядження районної державної адміністрації від 04 жовтня 2016 року №276

Автор: admin1 от 7-10-2016, 16:18

Про план роботи райдержадміністрації на ІV квартал 2016 року

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

Автор: admin1 от 7-10-2016, 14:57

Управління праці та соціального захисту населення повідомляєУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що для жителів району, які отримують субсидію на житлово-комунальні послуги зроблено автоматичний перерахунок  субсидії у зв’язку з тим, що підвищилися тарифи на електроенергію з вересня 2016р.  а саме:  для сільської місцевості до 150 кВт;  1кВт=0,714 грн. від 150кВт до 600кВт – 1кВт= 1,29грн.; від 600кВт – 1кВт= 1,638грн. А також проведено дорахунок  субсидії  на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива жителям району на загальну суму 1185696,99грн.

Автор: admin1 от 7-10-2016, 14:32

Реформа правосуддя значно підвищує рівень захисту прав і свобод громадян - ПрезидентПрезидент Петро Порошенко наголошує, що зміни до Конституції в частині правосуддя, які набули чинності 30 вересня, є фундаментом для реформування сфери правосуддя, Конституційного Суду, значно підвищують рівень захисту прав українців. "Дуже важливо, що зараз громадяни отримали право звертатися до Конституційного Суду із конституційною скаргою, у випадку, якщо особа вирішить, що застосований в кінцевому судовому рішенні в її справі закон не відповідає Конституції. Це новація, яка значно збільшує рівень захисту прав і свобод громадян", - наголосив Глава держави під час виступу на міжнародній конференції "Конституційний контроль і процеси демократичної трансформації у сучасному суспільстві", яка проводиться з нагоди 20-річчя Конституційного Суду України.

Автор: admin1 от 7-10-2016, 11:52

В Дрогобичі, Дрогобицькому та Сколівському районах провели три національні чемпіонати з велосипедного спортуЦими днями на території Львівській області успішно завершилися відразу три офіційні змагання національного рівня з велосипедного спорту на шосе. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Зокрема, упродовж 27 вересня - 2 жовтня у Дрогобичі та Дрогобицькому районі тривав відкритий чемпіонат України у багатоденній гонці з велосипедного спорту серед чоловіків та жінок. У Сколівському районі, поблизу навчально-спортивної бази зимових видів спорту "Тисовець" МО України упродовж 23-24 вересня відбувався відкритий чемпіонат України у гонці в гору з велосипедного спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Автор: admin1 от 7-10-2016, 10:39

Готовність до зими навчальних закладів району – тема наради в райдержадміністраціїНа нараді, що відбулася сьогодні, 7 жовтня, в райдержадміністрації обговорили питання готовності навчальних закладів району до опалювального періоду. Участь в нараді взяли голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, начальник фінансового управління Віталій Перхун, в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, керівник управління капітального будівництва Василь Лішнянський. Основна увага на нараді була приділена питанню переходу котельні в смт. Меденичі на альтернативні види палива, зокрема дрова та розглядались технічні питання пов’язані з цим.