» Список статей за 30.10.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 30-10-2016, 17:46

В Уличному освятили пам'ятний знак та криївку, де 70 років тому героїчно загинули воїни УПА«Зупинись перехожий! Низько вклонись! Тут 30.10.1946 року загинули герої УПА, але ворогу не здалися!» – такі слова викарбувані на гранітній плиті пам'ятного знаку, присвяченого 70-ти річчю бойового штабу УПА, який був освячений в неділю, 30 жовтня, в селі Уличне. Сотні уличнянців, мешканців навколишніх сіл, ветеранів УПА, воїнів АТО зібралися на цьому святому місці для спільної молитви за справжніх патріотів, за відданих синів України, які посвятили себе та віддали життя за незалежну Україну. Віддати шану героям приїхали голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора...