» Список статей за 26.11.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 26-11-2016, 18:27

Сьогодні, як і протягом десяти років поспіль в цей день, біля Колони Свободи відбулося районне віче-реквієм пам’яті жертв Голодомору в УкраїніУчасники віча запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували душі мільйоні українців, які голодною мученицькою смертю загинули від штучного голоду. Священики о.Михайло Коліщак (УГКЦ) та о.Михайло Гаврилів (УПЦ КП) відслужили панахиду та зі словами скорботи звернулися до присутніх. Всечесні отці  говорили про те, що той самий ворог, який нині воює проти України, в ті страшні часи нищив наш народ лише за те, що вони були українцями. На їх місце завозилися ті, кому була і є байдужою українська земля. Тому, насамперед,  маємо вірити в Боже милосердя, любити один одного, не збайдужіти, не зневіритися, а пам’ятати трагічні уроки історії.

Перший заступник голови райдержадміністрації  Віталій Скоропад подякував тим, хто знайшов час та прийшов, щоб спільно вшанувати цей День пам’яті...