» Список статей за 18.06.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Вітання з Днем медичного працівника

Автор: admin от 18-06-2017, 06:00

Вітання з Днем медичного працівникаШановні працівники охорони здоров'я Дрогобиччини! Дрогобицька районна державна адміністрація щиро вітає Вас із професійним святом.

Гуманізм і милосердя, чуйність і готовність у будь-яку хвилини прийти на допомогу - основні принципи професії лікаря. Найтепліших слів вдячності заслуговують медичні працівники, які рятують наших захисників - Українських військових. Високий професіоналізм і патріотизм, важка і відповідальна щоденна праця переважної більшості медиків є прикладом для наслідування, запорукою якісної реформи системи медичного обслуговування населення.

Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність й надалі будуть Вашим дороговказом у професійній діяльності.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добробуту, миру, невичерпних життєвих сил та снаги.

Голова районної державної адміністрації  Володимир Шутко