» Список статей за 23.06.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Прощання із загиблими воїнами Андрієм Луцівим та Володимиром Іваником

Автор: admin2 от 23-06-2017, 18:24

Прощання із загиблими воїнами Андрієм Луцівим та Володимиром ІваникомУ суботу, 24 червня відбудеться вшанування загиблих бійців Української добровольчої армії Андрія Луціва та Володимира Іваника, тіла яких будуть перевозити додому.
6:00 год – Формування скорботної колони на пл. І. Франка у м. Бориславі для поїздки у м. Львів, де відбудеться прощання із загиблими бійцями біля пам’ятника Т. Шевченку.
9:00 год – Збір громад Дрогобиччини на Перехресті Героїв ("Вигода") для участі у спільній панахиді в пам'ять загиблих воїнів Андрія  Луціва та Володимира Іваника.
25 червня об 11.00 год похорон Володимира Іваника в Стебнику, о 15.00 год похорон Андрія Луціва в Бориславі.

В неділю, 25 червня від 10.00 год в Дрогобичі біля райдержадміністрації будуть 2 автобуси для тих, хто хоче попрощатися із загиблими Героями.

Новину відредагував: admin2 - 24-06-2017, 12:59

Автор: admin2 от 23-06-2017, 15:07

У зв'язку з жалобою в райдержадміністрації скасували святкові заходи з нагоди Дня державної службиФормат відзначення Дня державної служби в Дрогобицькій райдержадміністрації був змінений у зв'язку з жалобою через загибель на фронті двох наших земляків. Колектив райдержадміністрації зібрався у районному народному домі та хвилиною мовчання вшанував загиблих бійців.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора привітали державних службовців з професійним святом, побажали насамперед перемоги та миру Україні, а держслужбовцям - успіхів у відповідальний праці на користь громади району, поваги від мешканців, здоров'я, достатку та злагоди в родинах. Перші особи району вручили грамоти працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, інших служб.

Про мистецтво спілкування йшлося на тренінгу для молоді

Автор: admin1 от 23-06-2017, 14:00

Про мистецтво спілкування йшлося на тренінгу для молодіУ рамках інформаційної кампанії регіонами Львівщини, з метою привернення уваги широкої аудиторії молоді до проблем розлучень та їх кількості серед молодих сімейних пар, нетерпимості та зневаги, які проявляють пари один до одного у кризових ситуаціях 22 червня в Дрогобицькій райдержадміністрації, за сприяння структурного підрозділу з питань молодіжної політики, відбувся тренінг на тему «Мистецтво спілкування: шлях до порозуміння чи маніпулювання?».

Тренер Ольга Матвійчук, вміло розкрила усім присутнім на тренінгу тему спілкування і як воновпливає на стосунки в парі, про те, як не завдавати болю...

23,24 та 25 червня в Бориславі оголошено Днями жалоби

Автор: admin2 от 23-06-2017, 12:47

23,24 та 25 червня в Бориславі оголошено Днями жалоби24 червня о 9.00 год.  вшанувати  хвилиною мовчанння загиблих бійців  можна буде у Львові біля пам’ятника Т. Шевченку. Опісля   бійців повезуть до Борислава, де 25 червня відбудеться прощання з бійцями.

На знак скорботи в Бориславі  23, 24 та 25 червня 2017 року оголошено Днями жалоби.

Інформація щодо  прощання та поховання бійців  наразі уточнюється, слідкуйте за анонсами.

Нагадаємо, Львівщина втратила двох героїв. 21 червня, свої життя, захищаючи Батьківщину, віддали двоє бориславців –  Андрій Луців та Володимир Іваник.

Бійці батальйону «Аратта» загинули на бойовий позиції у м. Авдіївка Донецької області.

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 червня 2017 року №181

Автор: admin1 от 23-06-2017, 12:32

Про розподіл сум відшкодувань між автомобільними перевізниками

Школярі з Опаки побували на екскурсії у Львові

Автор: admin2 от 23-06-2017, 10:09

Школярі з Опаки побували на екскурсії у ЛьвовіУчні 7 та 10 класів відвідали Львівський музей Івана Франка, ознайомилися з архітектурою міста Лева, побували на Високому Замку, в “Копальні кави”, Майстерні шоколаду та інших цікавих туристичних місцях Львова.

Не відмовилися діти й від смачного обіду галицькими варениками та іншими смаколиками.

Враження від поїздки дітям запам'ятаються надовго.

Поїздку для своїх вихованців організували класні керівники Опаківського НВК Леся Максимлюк та Петро Войтечко.