» Список статей за 27.06.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Відбулися районні урочисті збори до Дня Конституції України

Автор: admin2 от 27-06-2017, 16:39

Відбулися районні урочисті збори до Дня Конституції УкраїниТематичний реферат виголосила вчитель Лішнянського НВК І-ІІІ ст. Світлана Христянин. З нагоди 21-ї річниці Конституції України учасників урочистих зборів від свого імені та від голови районної ради Михайла Сікори привітав голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Він висловив побажання, щоб Основний Закон служив зміцненню суверенності нашої держави, законності, належному забезпеченню прав і свобод кожного громадянина. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції України голова райдержадміністрації вручив грамоти окремим працівникам РДА.

Відбувся святковий концерт самодіяльних творчих колективів, серед яких справжньою окрасою стали дитячий танцювальний ансамбль “Веселка” з Нагуєвич (кер. Марія Курп'як) та дитячий ансамбль мандоліністів Трускавецького народного дому (кер. Люцина Неліпа).

Колективне тренування з лісовпорядкування відбулося в Трускавецькому лісництві

Автор: admin1 от 27-06-2017, 15:49

Колективне тренування з лісовпорядкування відбулося в Трускавецькому лісництвіСьогодні, 27 червня, на базі Трускавецького лісництва відбулося колективне тренування з базового лісовпорядкування Дрогобицького, Самбірського, Турківського та Боринського лісгоспів, під час якого із застосуванням теорії та практики працівники лісових господарств навчалися сучасним методикам проведення господарської діяльності, лісовідновлення та лісорозведення.

У тренуваннях взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник Трускавецького міського голови Олексій Балицький.

Зміни до форми Звіту про використання доходів неприбуткових організацій

Автор: admin1 от 27-06-2017, 15:18

Дрогобицька ОДПІ інформує: 20.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 469 «Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації» (далі – Наказ № 469), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.05.2017 за № 653/30521.

Наказом № 469 затверджено зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 «Про затвердження форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації»...

Уточнюємо податковий розрахунок за ф. 1ДФ

Автор: admin1 от 27-06-2017, 15:17

Днями в Дрогобицькій  ОДПІ у центрі обслуговування платників відбулася зустріч з підприємцями щодо своєчасного подання податкової звітності, зокрема  форми 1ДФ.Під час заходу у присутніх виникло питання щодо подання уточнюючої форми 1ДФ, якщо в раніше поданій самостійно виявлені помилки. Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 №4.

До уваги платників податку на додану вартість!

Автор: admin1 от 27-06-2017, 15:16

Дрогобицька ОДПІ повідомляє, що починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.

Автор: admin1 от 27-06-2017, 14:53

Питання підготовки та проведення жнив у районі обговорили в райдержадміністраціїУ вівторок, 27 червня, відбулася нарада організована та проведена управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств з питань підготовки та проведення жнив у районі. Основними питаннями порядку денного були дотримання правил протипожежної безпеки та охорони праці, запобігання спалюванні стерні,  бурянів, легалізації зайнятості населення та дотримання виплати мінімальної заробітної плати.  Цікавими та пізнавальними були виступи представників головного  управління Держпраці у Львівській області, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС та начальника Дрогобицького РЕМу.

У квесті «Стежками Лева» взяла участь молодь Дрогобиччини

Автор: admin1 от 27-06-2017, 09:33

У квесті «Стежками Лева» взяла участь молодь Дрогобиччини В рамках святкування Дня молоді команда Дрогобицького району взяла участь у квесті «Стежками Лева», який відбувся у Львові. Квест проходив у центральній частині міста та охоплював найпопулярніші архітектурні та культурні пам’ятки. Для учасників булопідготовлено два типи завдань, одне з яких розважального характеру, а інше – загадка, яка є підказкою для наступної локації. Організатором квесту став Львівський обласний молодіжний центр, який вміло підібрав як розважальні, так і логічні загадки для програми.

Усі учасники були нагороджені почесними грамотами.