» Список статей за 23.07.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 23-07-2017, 12:06

У межах проведення антитерористичних навчань на Львівщині введено рівень терористичної загрози «Жовтий»На території міста Львова та області під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Львівській області тривають навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп. Відповідно до вимог Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженого Постановою КМУ №92 від 18.02.2016, в області введено рівень терористичної загрози «Жовтий».
Управління СБУ у Львівській області просить жителів з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із антитерористичними навчаннями.