» Список статей за 26.08.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Лемки із усього світу фестивалять на Львівщині

Автор: admin1 от 26-08-2017, 18:13

Лемки із усього світу фестивалять на ЛьвівщиніСьогодні, 26 серпня у с. Зимна Вода, що на Пустомитівщині, розпочався фестиваль «Гомін Лемківщини». Урочисте відкриття заходу відбулося за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.
«Нам є чим пишатись і що показати. Саме такі фестивалі як «Гомін Лемківщини» акцентують і розкривають спадщину українців, сприяють збереженню традицій нашого народу»,– зазначив керівник області. Під час фестивалю, який триватиме і в неділю, 27 серпня, виступатимуть фольклорні та естрадні солісти, музичні гурти і танцювальні колективи, в тому числі...

Урочистості з нагоди 26-річниці Незалежності України в селі Лішня

Автор: admin1 от 26-08-2017, 16:49

Урочистості з нагоди 26-річниці Незалежності України в селі Лішня24 серпня Свято Незалежності України в селі Лішня розпочалося Божественною Літургією у храмі св. Архистратига Михаїла. Парафіяни разом з о. Олегом Кекошем та о.Олегом Чупою відвідали могилу односельчан-вояків УПА та могилу невідомого січового стрільця. Продовжили святкування Незалежності України в Народному домі. Своїм благословенням розпочав святковий тематичний концерт о. Олег Кекош. З вітальним словом до односельчан звернувся сільський голова Роман Настьошин. Про свою мрію дочекатись Незалежності України поділилась односельчанка Ірина Бермес.

Святкування Дня Незалежності у Новошичах

Автор: admin1 от 26-08-2017, 09:36

Святкування Дня Незалежності у НовошичахВ селі Новошичі 24 серпня відбулися урочистості, присвячені найголовнішому святу нашої держави - 26-річниці Дня Незалежності України.  Святкування розпочалися з літургії в храмі, яку відслужив сільський парох Василь Полянко. Процесія з хоругвами вирушила до могили і пам’ятника “Борцям за волю України”, де була відправлена панахида за тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність.

Гостей та жителів села з Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України привітав сільський голова Андрій Ікало та депутат районної ради Ярослав Коколюс.