» Список статей за 24.08.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 24-08-2018, 13:35

Президент про головні завдання суспільства та влади: Зробити незалежність – незворотною, Україну – великою та сильноюПрезидент Петро Порошенко наголошує, що за чотири роки війни Росії проти України нам вдалося зберегти державу, зміцнити і консолідувати націю, створити сильну армію та заручитися міжнародною підтримкою. Про це Глава держави заявив під час виступу на Параді до Дня Незалежності. «За чотири роки війни, яку Росія розв’язала проти України, ми з вами зберегли державу і зміцнили її. Нація консолідувалася на засадах захисту країни і патріотизму. Ми з вами створили сильну армію. І кропіткою роботою наших дипломатів забезпечили міжнародну політико-дипломатичну підтримку незалежності України»,  - наголосив Петро Порошенко. Президент особливо підкреслив: «Головне – ми твердо обрали власний шлях розвитку.

Автор: admin1 от 24-08-2018, 12:30

Виступ Президента на урочистому Параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України"Зродились ми великої години
З пожеж війни і полум’я вогнів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив нас гнів і лють на ворогів".

Дорогі співвітчизники! Шановні гості! Це – слова «Маршу нової армії», який сьогодні уперше пролунає на нашому військовому параді. Створили його на основі легендарної пісні, написаної наприкінці двадцятих років минулого століття. І символізує він нерозривний зв’язок між різними поколіннями борців за свободу Вітчизни...