» Список статей за 30.08.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 30-08-2018, 16:18

Комісія з питань захисту прав дитини прийняла рішення стосовно батьків, які усунулись від виховання своїх дітейСьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Серед інших, на розгляд були винесені питання стосовно позбавлення 3-х осіб батьківських прав за неналежне виконання або невиконання батьківських обов'язків.

Після детального розгляду та аналізу справ комісія прийняла рішення стосовно двох випадків про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків за самоусунення від виконання батьківських/материнських обов'язків. Стосовно третього випадку, врахувавши існуючі обставини, комісія дала шанс матері чотирьох дітей виправити ситуацію. До остаточного розгляду цього питання комісія повернеться наступного місяця.

Автор: admin1 от 30-08-2018, 15:00

Голова райдержадміністрації проінспектував вісім шкіл щодо готовності до нового навчального рокуСьогодні, 30 серпня, напередодні Дня знань, голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич та керівник апарату Руслан Щерба провели інспектування закладів освіти району щодо готовності до нового навчального року. Було проведено перевірку шкіл в Лішні, Брониці, Новошичах, Бистриці, Верхньому Дорожеві Грушеві, Ролеві та Рихтичах.

В усіх  закладах освіти  проведено поточні ремонти класних кімнат, коридорів, будівель та споруд, інженерних мереж, оновлено матеріальну базу, облаштовано прилеглі території. Значну увагу було приділено підготовці котелень, систем опалення, водопостачання та інших інженерних мереж до...

В центрі зайнятості відбувся семінар в рамках проекту "Я маю право"

Автор: admin2 от 30-08-2018, 14:48

В центрі зайнятості відбувся семінар в рамках проекту "Я маю право"29 серпня у Дрогобицькому центрі зайнятості в рамках реалізації Всеукраїнської програми «Я маю право!» відбувся захід за участю заступника начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Петра Габрівського, який провів інформаційно-консультативну сесію для шукачів роботи, присвячену питанням дотримання прав працівників при їх звільненні. П.Габрівський розповів присутнім про порядок та підстави звільнення працівника з ініціативи роботодавця, особливості звільнення працівників за власним бажанням, а також про переваги для працівника та роботодавця у випадку звільнення за угодою сторін. Йшлося також про звільнення працівника у зв’язку із скороченням чисельності чи штату працівників щодо переважного права залишитися на роботі при вивільненні працівників у зв’язку зі змінами..

Захід в бібліотеці Летні

Автор: admin2 от 30-08-2018, 10:52

Захід в бібліотеці Летні
29 серпня в бібліотеці –філії с. Летня разом з працівниками Народного дому поетичним читанням вшанували 162-річчя від дня народження Івана Франка.

Крізь простір і час долинули до нас пристрасні слова Великого Каменяра, осяяні сподіваннями на те, що його важка праця в ім'я кращого майбутнього народу не пропаде даремно, буде оцінена наступними поколіннями людей.

В Дрогобицькій центральній районній бібліотеці - нова комп’ютерна техніка

Автор: admin1 от 30-08-2018, 09:22

В Дрогобицькій центральній районній бібліотеці - нова комп’ютерна технікаЗавдяки перемозі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку Дрогобицька центральна районна бібліотека отримала нову комп’ютерну техніку, що дозволить покращити доступ громади до сучасних електронних джерел інформації та якість інноваційних бібліотечних послуг, підвищити рівень інформаційної культури та комп’ютерної грамотності, як користувачів, так і бібліотекарів.

Працівники ЦРБ матимуть можливість проводити групові навчання по роботі з комп’ютером та в мережі Інтернет не тільки для користувачів бібліотеки, а і для мешканців району.

Розширено право на податкову знижку за освітні послуги

Автор: admin1 от 30-08-2018, 09:00

Розширено право на податкову знижку за освітні послуги Дрогобицька ОДПІ ГУ ДФс у Львівській області повідомляє, що 28 липня 2018 року набрав чинності Закон України від 03.07.2018 р. № 2477-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (опублікований у виданні «Голос України» 27.07.2018 № 137). Новою редакцією п.п. 166.3.3 ст. 166 Податкового кодексу визначено, що до витрат, дозволених до включення до податкової знижки, включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.