» Список статей за 17.12.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 17-12-2018, 16:45

До свята Миколая дітям, які проживають у складних життєвих обставинах вручили подарункиСьогодні, 17 грудня, напередодні свята Миколая, у районному народному домі відбулося вручення подарунків дітям-сирітам, дітям, позбавлених батьківського піклування, які проживають у складних життєвих обставинах та діти загиблих учасників АТО/ООС.

З вітальними словами до присутніх звернулася керівник служби у справах дітей Ольга Солтис, вона побажав дітям міцного здоров’я, веселих свят та миру.

Перед дітками виступили вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст., виконали театральну постановку про Святого Миколая та інсценізацію казки «Коза дереза».

Діти учасників АТО побували в казковій резиденції Святого Миколая

Автор: admin2 от 17-12-2018, 14:38

Діти учасників АТО побували в казковій резиденції Святого МиколаяЗа сприянням Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 14 грудня діти із сімей загиблих учасників АТО відвідали казкову резиденцію Святого Миколая.

Діти мали змогу відчути новорічну атмосферу та поспілкуватися із справжнім Чудотворцем та  залишити у резиденції листи із своїми побажаннями.

Висловлюємо щиру подяку кафе «Гостинний двір» за безкоштовну можливість відвідати резиденцію Святого Миколая, за гостинність та позитивний настрій і святкові емоції.

Інформація про результати проведення перевірки Камінської Ярини Ігорівни

Автор: admin2 от 17-12-2018, 11:07

Інформація про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Камінської Ярини Ігорівни

В Дрогобицькому районі відбувся Всеукраїнський тиждень права

Автор: admin2 от 17-12-2018, 10:57

В Дрогобицькому районі  відбувся Всеукраїнський тиждень праваЗ 10 грудня по 14 грудня проходив  Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів  із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. Працівником служби у справах дітей  Тетяна Якимець, спільно із представником Дрогобицького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання БВПД Габрівським П.В. проведений захід в Летнянському НВК І-ІІІст. на вищевказану тематику. Під час проведення заходу учні дізналися, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях.

Соціальне інспектування на території Михайлевицької сільської ради

Автор: admin2 от 17-12-2018, 10:38

Соціальне інспектування на території Михайлевицької сільської радиЗ метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності,  перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 14 грудня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ здійснили виїзд у с. Михайлевичі. Комісією обстежено умови проживання двох дітей з сім’ї Ш. та проведено бесіду з мамою дітей щодо недопущення залишення їх без батьківського піклування. Мама зобов'язалася виправити ситуацію в сім’ї та належно виконувати свої батьківські обов'язки.

Працівники соціальних служб також відвідали внутрішньо переміщену сім’ю з м. Луганськ, де виховується троє дітей. За результатами обстежень складені акти.