» Список статей за 19.12.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Мешканцям області нагадують про небезпеку отруєння чадним газом

Автор: admin2 от 19-12-2018, 13:01

Мешканцям області нагадують про небезпеку отруєння чадним газомВід початку 2018 року на території області було зафіксовано 105 випадків отруєння людей чадним газом, внаслідок чого постраждало 225 осіб (з них 72 дитини). На жаль не обійшлося без смертельних випадків – 13 випадків отруєння чадним газом мали летальні наслідки.

Однією з причин нещасних випадків під час використання газу в побуті часом стає недбальство та порушення правил користування газовими приладами, а саме:

- відсутність провітрювачів у пластикових вікнах;

- несправність (засміченість чи відсутність тяги) у димових та вентиляційних каналах;..

Промоційний тур Дрогобичем «Запали світло у найкоротший день у році»

Автор: admin2 от 19-12-2018, 10:46

Промоційний тур Дрогобичем «Запали світло у найкоротший день у році»У п’ятницю, 21 грудня, Львівська облдержадміністрація проводить промоційний тур Дрогобичем «Запали світло в найкоротший день в році» .

У програмі – екскурсія солеварнею та запалення ліхтаря.

Виїзд для журналістів о 10:30 год від Львівської ОДА, повернення до Львова орієнтовно о 22:00 год.

Акредитація за номером: (067)-679-37-47 (Марта). Зазначимо, кількість місць  обмежена.

Нелегальне працевлаштування за кордоном

Автор: admin1 от 19-12-2018, 10:45

Нелегальне працевлаштування за кордономДо загроз нелегального працевлаштування за кордоном належать: обмеження свободи пересування, відсутність вибору та можливості припинити роботу, вилучення паспорту та інших документів, погроза силою або її застосування, боргова кабала, невиплата обіцяної винагороди повністю або частково, залякування депортацією, погрози повідомити правоохоронним органам про нелегальний статус, погані соціально-побутові умови, відсутність вихідних.

Найбільш поширені шахрайські схеми працевлаштування за кордоном: продають запрошення на роботу і відкривають на їх підставі національні візи...