» Список статей за 28.12.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 28-12-2018, 18:14

Юні спортсмени з Доброгостова стали переможцями першості району з футзалу на Кубок Мар’яна МарущакаСьогодні, 28 грудня, завершилися останні в цьому році районні спортивні змагання – це традиційна першість району з футзалу на Кубок Мар’яна Марущака. На попередньому етапі в них стартувало сорок команд юних футболістів, фінальні матчі відбулися  в Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Івана Боберського й участь в них взяли дев’ять команд. Вони були поділені на три групи, переможці яких боролися за розподіл призових місць.

Так в групі А змагались школярі з сіл Рихтичі, Нагуєвичі та Дорожів, в групі В – Лішня, Доброгостів та смт. Підбуж, а в групі С – Михайлевичі, Волоща та смт. Меденичі.

Гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків

Автор: admin1 от 28-12-2018, 12:15

Гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язківНагадуємо роботодавцям, що відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

Працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу» і «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.

Запрошуємо на виставку в районний народний дім

Автор: admin2 от 28-12-2018, 11:54

Запрошуємо на виставку в районний народний дімЦього тижня на Дрогобиччині перебуває виставка про злочин Голодомору “Голодомор 32-33 років”. Виставка, створена Українським інститутом національної пам’яті в рамках відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, експонується у фойє районного народного дому (вул. 22 Січня 28).

Відвідувачі мають змогу оглянути та детально ознайомитися з інформаційно-просвітницькими стендами, які в хронологічному порядку висвітлюють історію Голодомору та його трагічні наслідки. Матеріали виставки призначені для молодіжної аудиторії — школярів-старшокласників та студентів.

Виставка передається від району в район. До цього вона експонувалася в Пустомитівському, Миколаївському, Жидачівському та Стрийському районах.

Автор: admin1 от 28-12-2018, 11:18

Владика Ярослав Приріз привітав колектив райдержадміністрації з Новорічно-Різдвяними святамиНапередодні Нового року та Різдвяних свят до райдержадміністрації завітав єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав Приріз. Він благословив колектив і керівництво РДА, вручив голові райдержадміністрації Андрію Шевкеничу ювілейну ікону Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Центральною постаттю на ній є Пресвята Богородиця як Оранта і Покров, яка є Молитовною Заступницею і Покровителькою Христової Церкви, в тому числі й місцевої Церкви – Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. Вітаючи присутніх владика Ярослав Приріз сказав: «Нехай світло різдвяної зорі освітлює шлях українського народу до Господа, який є Царем миру, дорогою правди і життя. Бажаю всім радісного Різдва та благословенного Нового року!».