» Список статей за 02.01.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

З січня зросли штрафи за неоформлених працівників

Автор: admin1 от 2-01-2019, 14:45

З січня зросли штрафи за неоформлених працівниківЗа порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125190 гривень. Головне управління ДФС у Львівській області продовжує роботу щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

У межах дії Розпорядження контролюючі органи проводяться перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інше.

Правила поведінки під час проведення заходів «Йорданського святкування»

Автор: admin1 от 2-01-2019, 11:28

Правила поведінки під час проведення заходів «Йорданського святкування»Дрогобицька райдержадміністрація вітає Вас з Різдвом Христовим та Святом Водохрещення!

Нагадуємо Вам про необхідність неухильно дотримуватися правил поведінки під час проведення заходів «Йорданського святкування» на водних об'єктах.

Купання під час свята повинно проводитись  лише у спеціально облаштованих місцях, де буде організоване чергування рятувальників та медиків, і є можливість за необхідності швидко отримати допомогу фахівців. Відповідно до вимог «Правил поведінки на воді», організатори святкових заходів та...

Автор: admin1 от 2-01-2019, 11:15

Робоча група з питань легалізації заробітної плати озвучила основні завдання на 2019 рікСьогодні, 2 січня, відбулося перше в цьому році засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

Озвучено основні цілі і завдання, які стоять перед органами виконавчої влади на 2019 рік, щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення в районі. Було дано завдання всім членам робочої групи проводити і надалі інформаційно-роз’яснювальну кампанію по легалізації та детінізації заробітної плати серед населення району. Також на засіданні було проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за листопад поданий ГУ ДФС у Львівській області.