» Список статей за 10.01.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Шановні роботодавці, щоб запобігти відтоку робочої сили, підвищуйте зарплати своїм працівникам

Автор: admin2 от 10-01-2019, 16:20
Шановні роботодавці,  щоб запобігти відтоку робочої сили, підвищуйте зарплати своїм працівникамЗ 1 січня 2019 року в Україні зросла мінімальна заробітна плата та збільшився прожитковий мінімум. Відтепер одна година робочого часу українців оплачуватиметься у сумі 25,13 грн. Збільшення заробітної плати та прожиткового мінімуму встановлено згідно із Державним бюджетом на 2019 рік.
Отже, вже з першого січня українці отримуватимуть вищі заробітні плати. Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік» встановлена мінімальна заробітна плата в місячному розмірі – 4173 гривні, в погодинному розмірі -25.13 гривні.
У порівнянні з попереднім роком заробітна плата зросла на 450 грн (це близько 12%, була 3723 грн), а в погодинному розмірі – на 2,72 грн (раніше була 22,41 грн)...

Автор: admin1 от 10-01-2019, 12:23

Щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2019 році Головне управління ГУ ДФС у Львівській області інформує: в 2019 році мешканці Львівщини отримають податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно за 2018 рік. Сума податку залежить від ставок, прийнятих органами місцевого самоврядування, де знаходиться житлова або комерційна нерухомість і від розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня року, за який проводиться нарахування податку. Інформацію щодо ставок податку на нерухоме майно розміщено на офіційному порталі ДФС України (sfs.gov.ua) в розділі: «Головна/Податки, збори, платежі/Ставки місцевих податків та зборів/Львівська область/Для фізичних осіб».

Автор: admin1 от 10-01-2019, 11:47

Мінімальний розмір заробітної плати становить 4173 гривень і суб’єкти підприємницької діяльності повинні це враховуватиСьогодні, 10 січня, проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу представниками фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства.

Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за листопад 2018 року поданий ГУ ДФС у Львівській області.

Автор: admin1 от 10-01-2019, 10:50

1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна оцінка земель за межами населених пунктів1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення (Закон України №1378-IV), яка відміняє необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення. Нагадаємо, що  Верховна Рада зобов’язала Кабінет Міністрів України розробити і подати до 1 березня 2019 року закон «Про обіг земель».

Таким чином, вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів).

Зниження температурного режиму: як уникнути переохолодження

Автор: admin1 от 10-01-2019, 10:28

Зниження температурного режиму: як уникнути переохолодженняДепартамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації нагадує мешканцям області та гостям про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки у побуті. За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у найближчі дві доби температура повітря вночі в області складатиме 9 – 14° морозу, вдень 5 – 10° морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням. Вже від перших днів січня 2019 року зафіксовано 15 випадків переохолоджень та обморожень, на жаль є один випадок загибелі від переохолодження.