» Список статей за 21.01.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

22 січня - День Соборності України

Автор: admin2 от 21-01-2019, 18:22

22 січня - День Соборності УкраїниШановні краяни!
Повідомляємо, що з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР у вівторок, 22 січня на площі біля Колони Свободи (м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 37) відбудеться святкове дійство "100-річчя Соборності".
Початок о 14.00 год.

Також просимо у цей день максимально прикрасити вулиці, будинки, подвір’я, балкони, вікна Державним прапором України, щоб разом урочисто відзначити важливе свято нашої єдності та незламності, наших історичних перемог та майбутньої перемоги над ворогом.

Автор: admin1 от 21-01-2019, 16:01

«Історичне значення злуки ЗУНР та УНР» – круглий стіл в Дрогобицькій центральній районній бібліотеціСьогодні, 21 січня в приміщенні районної центральної бібліотеки відбувся круглий стіл за участі істориків, громадськості, учасників Ланцюга єдності 1990 року, темою якого було історичне значення злуки ЗУНР та УНР в процесі українського державотворення, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої європейської держави, консолідація історичної пам’яті нації. Участь в круглому столі взяли голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, заступник голови РДА, історик Володимир Ханас, кандидат історичних наук, доцент Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка Ігор Смуток, директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак, громадські активісти.

Автор: admin2 от 21-01-2019, 15:24

Урядовою програмою "Доступні ліки" повинні скористатися всі мешканці, які мають в цьому потребуГолова райдержадміністрації Андрій Шевкенич доручив працівникам охорони здоров’я району до кінця тижня завершити обхід за місцем проживання літніх мешканців сіл, які за станом здоров’я не спроможні відвідати лікаря. Під час обходу медики повинні виписати цим людям рецепти на необхідні ліки в рамках урядової програми “Доступні ліки”. Придбати ліки в аптеці допоможуть соціальні робітники, які працюють в селах району.

Андрій Шевкенич зазначив, що абсолютно всі жителі району, яким потрібні лікарські препарати з переліку урядової програми, мають скористатися правом, наданим їм державою.

Автор: admin2 от 21-01-2019, 14:52

Голова райдержадміністрації вручив відзнаку Президента України лікарю з ДрогобиччиниСьогодні під час розширеної понеділкової наради голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич урочисто вручив "Відзнаку Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції" лікарю Дрогобицької районної лікарні №5 Василю Андрусіву. Голова райдержадміністрації зазначив, що йому особливо приємно вручати високу відзнаку своєму колезі, щирому патріоту, людині, яка всією своєю діяльністю заслуговує шани і поваги суспільства. Василь Андрусів подякував очільнику району за високу нагороду від глави держави. Слід зазначити, що Василь Андрусів відомий на Дрогобиччині лікар-волонтер, який активно і безстрашно надавав допомогу постраждалим учасникам Революції Гідності та українським бійцям на сході України.