» Список статей за 23.01.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На Дрогобиччині розпочинається новий ралійний сезон

Автор: admin2 от 23-01-2019, 17:56

На Дрогобиччині розпочинається новий ралійний сезонСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з питань організації на Дрогобиччині етапу кубку Карпат з ралі “Зимові вершини”. У нараді взяв участь директор змагань, суддя національної категорії Сергій Єженков.

Руслан Щерба зазначив, що те, що наш район стає центром проведення авторалі, є позитивним для Дрогобиччини. Окрім того, що змагання такого рівня є доброю промоцією нашого краю, проведення змагань сприяє в ремонті доріг на трасі змагань. Перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення керівникам служб району, сільським головам, через чию територію проходитиме ралійна траса,..

Автор: admin1 от 23-01-2019, 17:50

Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди виступила в Дрогобицькому районному народному доміУчора, 22 січня, в Дрогобицькому районному народному домі відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди під керівництвом народного артиста України Юрія Курача. Найстарший творчий колектив України, що відсвяткував у 2018 році сторічний ювілей, вже не вперше приїздить на Дрогобиччину, тепер зі святковою програмою «Нині в нас Різдво!».

Глядачі вщент заповнили гостинний зал народного дому та мали можливість почути відібрані з усіх куточків України, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні колядки та щедрівки.

Автор: admin1 от 23-01-2019, 16:00

Делегація Дрогобицького району взяла участь в урочистостях до 100-річчя Акту Злуки в Києві22 січня, в столиці нашої держави – Києві, на Софійській площі, відбулися головні урочистості з нагоди Дня Соборності України. Рівно 100 років тому на цьому місці зачитали Акт Злуки - рішення про об'єднання земель Західноукраїнської Народної Республіки та УНР. Затвердження цього важливого документа прийнято вважати першим кроком до об'єднання українського народу, який показав силу волі і дух єдності, а також істотно вплинув на подальші національно-політичні процеси в країні.

Вчора біля стін Софії знову зібралися тисячі людей, які прибули з різних областей, серед них і численна делегація Дрогобицького району.

Запрошуємо на гала-концерт районного фестивалю-конкурсу «Колядує Франкове підгір’я»

Автор: admin1 от 23-01-2019, 15:11

У неділю, 27 січня, в приміщенні Дрогобицького районного народного дому, за адресою 22 Січня, 28 відбудеться гала-концерт районного фестивалю-конкурсу «Колядує Франкове підгір’я» за участі творчих колективів району.

Початок о 14 годині.

Запрошуємо мешканців Франкового краю на цікаве дійство.