» Список статей за 17.03.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Делегація з Дрогобичини вклонилася пам'яті січовиків Карпатської України

Автор: admin2 от 17-03-2019, 20:43

Делегація з Дрогобичини вклонилася пам'яті січовиків Карпатської УкраїниСьогодні, 17 березня делегація Дрогобицького району разом з керівництвом області, представниками з усієї Львівщини взяла участь в урочистих заходах, які відбулися на Верецькому перевалі на вшанування 80-ї річниці Карпатської україни. Квіти від Дрогобличчини  до Меморіалу Героям Карпатської України  поклали голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич та голова районної ради Михайло Сікора.

Довідково: У 1939 році на землях Закарпаття Августином Волошином було проголошено Українську незалежну державу. Військовим органом Карпатської України була мілітарна організація "Карпатська Січ"...