» Список статей за 02.05.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року №167

Автор: admin2 от 2-05-2019, 16:40

Про недопущення до участі в конкурсі перевізника-претендента

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року №166

Автор: admin2 от 2-05-2019, 16:37
Про створення робочої групи з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення  та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)

Про реабілітацію дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Автор: admin2 от 2-05-2019, 15:16
Про реабілітацію дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.
На виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.03.2019року № 309 „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу”...

Випускники шкіл району відвідали військову частину

Автор: admin2 от 2-05-2019, 14:53

Випускники шкіл району відвідали військову частинуЗ метою якісного завершення вивчення предмета “Захист Вітчизни” для учнів 11-х класів шкіл району в період від 17 до 24 квітня були проведені екскурсії у в/ч А-1108 м. Дрогобича.

Випускники ЗЗСО І–ІІІ ст. ознайомилися з бойовою технікою, автоматичною зброєю, умовами проходження служби воїнами Збройних Сил України. Офіцери військової частини провели профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді з питань вступу до військових закладів освіти та служби у Збройних Силах України.

Автор: admin2 от 2-05-2019, 12:55

Про проблемні питання постраждалих від аварії на ЧАЕС йшлося на регіональній нараді в РДАСьогодні, 2 травня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю керівників та представників фінансового управління райдержадміністрації, управлінь соціального захисту населення, охорони здоров’я, підрозділів Пенсійного фонду Дрогобиччини. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

На нараду були запрошені голова ГО потерпілих від аварії на ЧАЕС “Захист” Василь Шевчук та члени цієї громадської організації. Йшлося про вирішення проблемних питань учасників ліквідації аварії на ЧАЕС у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення, пасажирських перевезень, оздоровлення тощо.

Безоплатне забезпечення ліками за рецептами лікарів. Хто має на це право?

Автор: admin2 от 2-05-2019, 10:23
Безоплатне забезпечення ліками за рецептами лікарів. Хто має на це право?Постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. №1303 у редакції від 01.01.2019 р. «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» визначено дві категорії груп населення. Перша з них – це категорія груп населення, які мають право на безоплатне отримання ліків, а до другої категорії належать ті групи населення, які мають право на придбання ліків з оплатою 50 відсотків їх вартості.
Які групи населення відносяться до категорії громадян, які мають право на безоплатне придбання ліків?..

В Сторонянській школі вшанували роковини Чорнобиля

Автор: admin2 от 2-05-2019, 10:04

В Сторонянській школі вшанували роковини Чорнобиля26 квітня учні Сторонянської СЗШ І-ІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Галини Мицак підготували і провели загальношкільну лінійку на тему: "Чорнобиль - біль душі". Діти розповіли про ті трагічні сторінки історіі, а також переглянули фільм "Чорнобиль: минуле і сьогодні".

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Директор школи Ірина Мицак підбила підсумок, звернувшись до дітей із закликом берегти природу, відповідально ставитись до своїх вчинків, до праці, щоб не допускати помилок, які можуть призвести до трагічних наслідків.