» Список статей за 15.06.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Привітання зі святом Пресвятої Трійці

Автор: admin от 15-06-2019, 08:50

Привітання зі святом Пресвятої ТрійціШановні краяни!

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Мабуть, кожному з нас на все життя ще з дитинства запам'ятався запах свіжих зелених гілок, якими з давніх-давен українці прикрашають свої оселі до свята Трійці. Ця традиція символізує відродження, оновлення людських душ Божою благодаттю та чеснотами. Цьогоріч у цей день в Україні також відзначається професійне свято людей, які належать до однієї з найнеобхідніших та найвідповідальніших професій - медичних працівників.

Вітаю Вас зі святом. Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро. Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!

Голова райдержадміністрації   Андрій ШЕВКЕНИЧ