» Список статей за 09.08.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Зони, місця виробництва або виробничі ділянки вільні від регульованих шкідливих організмів - вимога зовнішнього ринку

Автор: admin1 от 9-08-2019, 14:47

Зони, місця виробництва або виробничі ділянки вільні  від  регульованих шкідливих  організмів  - вимога зовнішнього ринкуЗ метою  виконання фітосанітарних заходів країн-партнерів України у міжнародній торгівлі, у тому числі й міжнародних договорів України у сфері карантину та захисту рослин (зокрема,  країн  ЄАЕС,  ЄС, КНР, Республіки Туреччина), зменшення кількості надходження нотифікаційних повідомлень про невідповідність фітосанітарним заходам українських об’єктів регулювання, уникнення ризиків запровадження іноземними країнами тимчасових заборон щодо імпорту вітчизняної продукції, а також покращення фітосанітарного стану місць вирощування сільськогосподарської продукції  Головне Управління Держпродспоживслужби у Львівській області повідомляє наступне...

Соціальні працівники провели обстеження житлово-побутових умов

Автор: admin1 от 9-08-2019, 09:41

Соціальні працівники провели обстеження житлово-побутових умовВчора, 8 серпня, працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маряна Бечкало та Ірина Кобільник спільно із працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації Наталя Равриш, Оксана Зінченко та секретарем Раневицької сільської ради здійснили візит у сім’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах з метою обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї, за результатами якого складено акт оцінки потреб дитини та її сім’ї.

Матір попереджено про неприпустимість вживання алкоголю та відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.