» Список статей за 15.08.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Плата за землю: особливості нарахування для співвласників

Автор: admin1 от 15-08-2019, 16:42

Плата за землю: особливості нарахування для співвласниківДрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що згідно з п.п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік. Форма такої декларації встановлена у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями, та звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

Виїзний захід в Меденицькій ОТГ

Автор: admin1 от 15-08-2019, 16:16

Виїзний захід в Меденицькій ОТГСьогодні, 15 серпня, відбувся виїзний захід в об'єднану територіальну громаду Меденицьку селищну раду з метою надання жителям ОТГ інформаційно-консультаційних послуг, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, надання послуг з професійної орієнтації, в т.ч із застосуванням психодіагностичного тестування, ознайомлення із станом ринку праці, актуальними вакансіями та допомога у пошуку роботи. Під час заходу заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Іванна Кушнір ознайомлювала відвідувачів...

Автор: admin1 от 15-08-2019, 16:08

Проект «Добробут громади від МХП був представлений в Дрогобицькій райдержадміністраціїВ 2019 році компанія МХП втілює проект «Добробут громади». Проект спрямований на надання рекомендацій, проведення семінарів, лекцій-тренінгів щодо ефективного економічного, соціального та інвестиційного розвитку територіальних громад, які вже об’єдналися або планують об’єднуватись. Ось і цього тижня представники компанії провели тренінг в Дрогобицькій райдержадміністрації. Участь в ньому взяли виробники сільськогосподарської продукції, сільські голови, працівники управління агропромислового розвитку. Зі вступним словом виступив керівник управління Зеновій Кебза.

З дітьми обговорили проблему злочинності серед неповнолітніх

Автор: admin1 от 15-08-2019, 12:45

З дітьми обговорили проблему злочинності серед неповнолітніх13 серпня соціальний педагог Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді,  Оксана Яжик спільно з інспектором ювенальної поліції СППП  Дрогобицького  ВП ГУНП у Львівській області лейтенантом поліції Віталією  Мроць провели бесіду на тему: «Злочин і підліток» у дитячому закладі санаторного типу «Світанок» з метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх, виховання  правової свідомості дітей.

Обговорили з дітьми проблему злочинності серед неповнолітніх і пояснили особливості кримінальної відповідальності.

Пенсійний фонд України запускає сервіс ″Е-пенсія″

Автор: admin1 от 15-08-2019, 10:33

Пенсійний фонд України запускає сервіс ″Е-пенсія″Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через веб-портал електронних послуг Фонду.

Сервіс передбачає:
подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним цифровим підписом);
після прийняття рішення про призначення пенсії, заявнику надсилається повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Погашення заборгованості у бюджетній сфері обговорили на нараді

Автор: admin1 от 15-08-2019, 09:22

Погашення заборгованості у бюджетній сфері обговорили на нарадіШляхи вирішення питання ліквідації дефіциту із заробітної плати вчора, 14 серпня, розглянули на нараді під головуванням очільника області Маркіяна Мальського. В межах зустрічі заслухали інформацію про дефіцит на оплату праці місцевих бюджетів у галузевому та територіальному зрізі. На нараді наголосили про персональну відповідальність посадових осіб міст, районів та об’єднаних територіальних громад за дотриманням законодавства та своєчасної і в повному обсязі  виплати зарплати працівникам підвідомчих установ.

«Зараз вкрай необхідно напрацювати механізми, які б дозволили оптимізувати мережу бюджетних установ, насамперед у медичній та освітній галузі.

Інформація про результати перевірки. Жук Мар’яна Василівна

Автор: admin1 от 15-08-2019, 09:04

Інформація про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Жук Мар’яни Василівни