» Список статей за 19.08.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 19-08-2019, 16:21

Закликаємо розгорнути синьо-жовті прапори на власних будинках, підприємствах та установах24 серпня 2019 року Україна відзначатиме вже 28-му річницю Незалежності – найголовніше свято рідної держави. Звертаємося до мешканців Дрогобицького району, 23 та 24 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, вивісити синьо-жовті прапори на будинках та спорудах органів державної влади, державних та приватних підприємствах, установах і організаціях, власних житлових будинках, вулицях населених пунктів. Наш прапор – це символ усіх попередніх історичних перемог держави, і символ нашої майбутньої перемоги у російсько-українській війні також.

Гідно зустріньмо День Незалежності зі своїми державними символами!

Автор: admin1 от 19-08-2019, 15:40

Військові збори – це необхідність, їх повинні пройти військовозобов’язані, згідно із ЗакономВ понеділок, 19 серпня, відбулася нарада із керівниками правоохоронних органів та Дрогобицько-Бориславського ОРВК щодо відбору громадян на військові навчальні збори, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в нараді взяли військовий комісар полковник Микола Лисак, представник відділу поліції міста Дрогобича та головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи Дрогобицької районної державної адміністрації Ярослав Якімчук.

Наразі одна з головних проблем – неявка військовозобов’язаних у військкомат для подальшого проходження військових навчальних зборів на полігонах Львівщини.

Здаєте в оренду земельний пай? – не забудьте про оподаткування

Автор: admin1 от 19-08-2019, 15:15

Здаєте в оренду земельний пай? – не забудьте про оподаткуванняДосить часто громадяни, маючи земельну ділянку сільськогосподарського призначення або земельну частку (пай), надають їх  в користування (оренду). Доходи, отримані від таких операцій, підлягають оподаткуванню. Докладніше про це – далі.

Згідно з п.п. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 Кодексу.

Автор: admin1 от 19-08-2019, 15:13

Вирішення проблемних питань при наданні земельних ділянок учасникам АТО йшлося сьогодні в РДАСьогодні, 19 серпня, відбулася нарада щодо вирішення проблемних питань при наданні земельних ділянок учасникам АТО на території Долішньолужецької сільської ради, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в нараді взяли Начальник управління Держгеокадастру у місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі Любомир Бриньо, в.о. головного архітектора району Ірина Куцмида, сільський голова Долішнього Лужка Василь Котик, землеупорядник сільської ради матері учасників АТО. Проблема полягає в тому, що кілька родин учасників АТО відмовляються від тих пропозицій, які пропонує їм сільська рада, водночас не висуваючи ніяких вимог зі своєї сторони.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації з червня 2019 року

Автор: admin1 от 19-08-2019, 12:15

Перелік  адміністративних послуг, які надаються через центр надання  адміністративних  послуг Дрогобицької районної державної адміністрації  з червня 2019 рокуСуб'єкт надання адміністративної послуги - державний реєстратор Дрогобицької районної державної адміністрації (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) (8)

1.Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи, яка має намір стати підприємцем*

2.Видача витягу, виписки, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців*

3.Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи*...

Автор: admin1 от 19-08-2019, 11:46

Оргкомітет з підготовки та відзначення 28-ої річниці Незалежності України визначився з основними заходами до головного свята державиСьогодні, 19 серпня, в райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою пам’ятників та пам’ятних знаків, біля яких будуть відбуватися урочистості, також приведення у порядок прилеглих територій підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня незалежності.

Поет Володимир Тимчук зустрівся з читачами Дрогобицької центральної районної бібліотеки

Автор: admin1 от 19-08-2019, 09:38

Поет Володимир Тимчук зустрівся з читачами Дрогобицької центральної  районної бібліотекиВ п’ятницю, 16 серпня, до Дрогобицької центральної  районної бібліотеки завітав відомий в Україні письменник, поет, перекладач, лауреат премії ім. Б. Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва 2016 р. Володимир Тимчук.

Офіцер Збройних сил України,підполковник, кандидат технічних наук, написав понад 100 наукових і навчальних праць.

Біль від подій у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, тонкий гумор та інтимна лірика переплітається у поетичних рядках Володимира Тимчука, уродженця с. Ясіня Закарпатської області.