» Список статей за 27.08.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобиччина вшановує Івана Франка

Автор: admin2 от 27-08-2019, 14:59

Дрогобиччина вшановує Івана ФранкаСьогодні, 27 серпня керівництво району, учасники урочистої церемонії вручення міжнародної премії імені Івана Франка вшанували 163-ті роковини від дня його народження.

Голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, науковці та гості поклали квіти до пам’ятників Іванові Франку в с.Лішня та в Історико-культурному заповіднику “Нагуєвичі”.

День Незалежності відзначили в Рихтичах

Автор: admin1 от 27-08-2019, 12:31

День Незалежності відзначили в РихтичахВідзначення Дня Незалежності України в селі Рихтичі розпочалося Подячною Літургією в храмі Преображення Господнього. Опісля відбулася панахида на могилі новітнього Героя. Ближче до вечора святкування продовжилося під Народним домом. Захід розпочали з молитви о. Олекандр та о. Роман. Учасники художньої самодіяльності декламували вірші, співали українські пісні. Зав. бібліотекою-філією Ольга Домін нагадала присутнім про те, що 27 серпня ми будемо відзначати день народження нашого славетного земляка – І. Я. Франка. Своєю титанічною працею, своїми волелюбними ідеями письменник також спричинився до державницької незалежності.

У Львові відзначили 163-річчя від дня народження Івана Франка

Автор: admin1 от 27-08-2019, 10:52

У Львові відзначили 163-річчя від дня народження Івана ФранкаСьогодні, 27 серпня, на площі перед Львівським національним університетом ім. Івана Франка відбулись урочистості з нагоди 163-річчя від дня народження  Каменяра. Відтак, представники влади, науковці та студенти поклали  квіти до пам'ятника видатному українському письменнику.  Опісля, відбулось громадське віче.

Іван Якович Франко - видатний український письменник, поет, публіцист, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч. Доктор філософії, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, почесний доктор Харківського університету.

відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України у Волі Якубовій

Автор: admin1 от 27-08-2019, 09:22

відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України у Волі ЯкубовійУкраїна... Наша земля, наш рідний край. Україна - це тихі води задумливих річок і озер, безкраї поля, ясні зорі й широчінь небес, великі промислові міста і тихі села. Скільки ніжних, ласкавих слів сказали люди, щоб висловити свою палку любов до краю, де народились вони і їхні батьки, де їхнє коріння. Шануймо і любімо все те, що є наше, найдорожче і найрідніше. Україна вічна, бо вічний її народ.

Урочисте відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України відбулось спільно з бібліотекою в НД с. Воля Якубова.

Святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України в Мокрянах

Автор: admin1 от 27-08-2019, 09:06

Святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України в Мокрянах24 серпня у Народному домі села Мокряни відбувся святковий концерт, присвячений 28-й річниці Незалежності України. Щирими та проникливими словами відкрили свято бібліотекар Мар’яна Городиська та директор НД Іван Кулиняк. Вони привітали гостей, побажала сімейного затишку, добробуту та миру.

У програмі концерту прозвучали народні пісні, композиції сучасних українських авторів про Україну, родину, кохання. Глядачі щиро дякували учасникам художньої самодіяльності за позитивну, насичену програму.